Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szakgimnáziumi érettségivel,...

Szakgimnáziumi érettségivel, B-s jogsival kereset szempontjából milyen területen lenne érdemes elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Családi okokból ki kell iratkoznom és munkába állnom. Ha nem muszáj nem szeretnék gyárban a soron 3 műszakban kikötni, persze ha nem sikerül semmi jobb azt is vállalom. Gyms megyében élek, az érettségim mellé kaptam egy "számítógépes rendszerkarbantartó" szakmát is, jelenleg gépésztechnikusnak tanulok szeptember óta. Az informatika nem tetszett, a gépészet nagyon bejött de nem tudom elvégezni, maximum januárig tudnék suliban maradni. 20 éves vagyok, 2 éve van jogsim, meg egy német nyelvvizsgám. Tanácstalan vagyok nem tudom hol lenne érdemes és esélyem is elhelyezkednem, bárkit, bármit szivesen meghallgatok

2023. okt. 2. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Német megy? Menj ausztriába
2023. okt. 3. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hat 0 tudásal kb. a gyár az ami reális cél.

Vagy a szokásos bkv/máv/volán soför, random futár, boli elado, segédmmunkás, burkolo, viz/gáz/vilany szerelö, klimás stb. Rengeteg a leehtöséged.

2023. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1es az osztrák munkával az a baj, hogy még nincs autóm, de szerintem is egyik legjobb lehetoseg
2023. okt. 3. 20:42
 4/4 anonim ***** válasza:

“1es az osztrák munkával az a baj, hogy még nincs autóm, de szerintem is egyik legjobb lehetoseg”


Akkor vállalj el bármit ahova be tudsz járni. Vegyél egy autót és irány ausztria

2023. okt. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!