Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A jobbak messziről kerülik az...

A jobbak messziről kerülik az állami és a kkv szektort?

Figyelt kérdés
Főleg IT és mérnöki vonal érdekel. Mennyire igaz, hogy a jobb képességűek mindenképpen multinál akarnak dolgozni, és az állami és kkv szektornak csak a gyengébbek jutnak? Az itt dolgozók csak azért vannak itt, mert multihoz nem elég a tudásuk,képességük?

2023. szept. 5. 20:59
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Nekem harmadannyi fizut ajánlottak állami szektorban mint multinál.

Hülye lennék annyiért elvállalni.

2023. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
91%
Igen.
2023. szept. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Jobbak nem kerülik. Szóba sem jöhet náluk.
2023. szept. 6. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Kicsit általánosítás ez. Az hogy valaki állami szektorban dolgozik, nem biztos, hogy egy multinál nem állná meg a helyét. Én multitól jöttem állami céghez 7számjegyű nettó fizuért és nem bántam meg. Kóklerek mindenhol vannak, nem csak az állami szektorban. Én leszarom, hogy állami,multi,KKV... felőlem valami zsákfaluban lévő Marika Bt. is lehet, amennyiben megfizetnek és normális taskokat/kollégákat kapok.
2023. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!