Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha érdeklődnétek munkalehetősé...

Ha érdeklődnétek munkalehetőség iránt akkor írnátok magatokról is, vagy csak első körben megkérdeznétek van-e szabad hely?

Figyelt kérdés

Olyan helyre mennél dolgozni ahol nem feltétlenül van mindig meghirdetve szabad pozíció (iskola), de ettől függetlenül sokszor van üresedés. Vagy sokszor az is megesik, hogy a hivatalos facebook oldalukon nem hirdetnek állást de a kollégák saját oldalukra kiposztolják a szabad álláslehetőségeket vagy facebook csoportba posztolnak erről.


Úgyhogy írnék az intézményvezetőnek. Első e-mailben csak érdeklődjek, hogy van-e szabad munkahely vagy ezzel a lendülettel ömlengjek is magamról, hogy miért akarok ott dolgozni és miért kéne engem felvegyenek?



2023. júl. 10. 05:19
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Küldenék egy érdeklődő e mailt és csatolnám a szabályos önéletrajzom.
2023. júl. 10. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kitana. ***** válasza:
100%
Önéletrajzot küldj, de ha nagyon akarsz, írhatsz egy motivációs levelet is, de azért túlságosan ömlengeni felesleges szerintem.
2023. júl. 10. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vérprofin megírt önéletrajz a lehető leginkább konkretizálva, kísérőlevéllel. Én alapból így szoktam jelentkezni, nem majd várogatom, hogy meghirdessenek valamit.
2023. júl. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy oldalas önéletrajzot szoktam küldeni.

Ha nem is keresnek embert ez van annyira rövid, hogy így is ránézzenek.

Volt már, hogy nem kerestek, küldtem aztán fél év múlva visszahívtak, hogy akkor akarnának kiírni egy álláshirdetést de ha bemegyek és megegyezünk akkor felvesznek.

2023. júl. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!