Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen irányba keresnétek...

Milyen irányba keresnétek munkát a helyembe?

Figyelt kérdés

Jelenleg napi 8 órában dolgozom mellete tanulok. Nemsokára végzek, mivel lakást szeretnék venni így jól jönne egykis plusz pénz mivel a jelenlegi fizetésem mondhatni nem túl sok (valószínű ez nem is fog változni).

Mivel hétköznap 5ig dolgozom így inkább hétvégi munkák jöhetnének szóba, vagy szívesen tanulnék valami olyat, ami viszonylag rövid idő alatt megvan és valami kis mellékest kereshetnék vele.

Nem milliókat akarok keresni, csak közelebb jutni a céljaimhoz. Mivel 25 év alatti vagyok így az úgymond kevés bruttó fizetéssel is viszonylag jól tudok keresni most még.

Nem tudom melyikek azok az irányok amiben érdemes lenne keresgélni (a jelenlegi munkám előtt alkalmi bejelentéssel dolgoztam előadóként, de pl ott is kellet vállalni hétköznapokat). Ti a helyembe milyen irányba keresnétek? Minden ötletet, tapasztalatot szívesen fogadok! 😊



2023. máj. 6. 09:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
A lényeget nem mondtad, mit tanulsz?
2023. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Mérlegképes könyvelő leszek.

Azért is nem mondtam, mert ezen az iranyon nem fogok "alkalmi" munkát találni

2023. máj. 6. 12:17
 3/13 anonim ***** válasza:
66%

Ebben nem lennék annyira biztos, bár igaz nem értek a könyveléshez.

De nem hinném, hogy lehetetlen lenne találni pár céget ahol ad-hoc jelleggel tudnál számlákat könyvelni.


Megkeresel pár kajafutárt ők biztos vevők lennének erre.

2023. máj. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
33%

Nem mondtad mihez èrtesz?

Fiú vagy e vagy lány?

2023. máj. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 sajnos mint sok más szakmában így ebben is igaz, hogy konkurenciát nem nevel senki így ha rá megy az egész éjszakája is megoldják +egy ember nélkül vagy felvesz egy idősebbet aki már biztos nem jelent "veszélyt"

Köszi a tippet!


#4 lány úgy különösebb képp nincs semmi olyan amire azt mondanám, hogy ezzel pénzt tudnák keresni (pl tortasütés, kézműves dolgok stb gondoltál ha jól sejtem)

2023. máj. 6. 20:16
 6/13 anonim ***** válasza:
40%
Milyen tudásod van most, mit tanulsz, mennyi időt tudsz tanulásra és munkára fordítani hosszabb távon, mi érdekel, mihez van affinitásod, milyen elvárásaid vannak a mukával kapcsolatban, hány nyelvet és milyen szinten beszélsz stb stb.
2023. máj. 7. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Senior Séf ***** válasza:
65%
Kertészetben esetleg találsz valami melót.
2023. máj. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy csak hétvégén van mellékes meló?
2023. okt. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%
Vendéglőben mosogató, konyhai kisegítő meló, nehéz munka, de napi 15 ezer zsebbe, plusz ingyen kaja.
2023. okt. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy mi bajod a dupla t-betűkkel, miért nem szereted őket?

Helyesen: mellette, kellett.

2023. okt. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!