Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit érdemes elvégezni?

Mit érdemes elvégezni?

Figyelt kérdés

Gyorsan kéne, legfeljebb 3 hónap van rá és keresett képesítésnek kéne lennie. Meg olyan, amihez nem kell agysebésznek lenni.

Gondoltam targoncavezető tanfolyamra, bár nem érzem jól magam egy koszos csarnokban vagy raktárban, de valamiből meg kell élni. A jelenlegi nettó 180ezer nem elég. Külföldön is használható tudás kéne.

Programozgatok alapszinten js és php-ban, de ott egy piacképes tudás elsajátítása év(tized)ekbe telik.



2022. ápr. 19. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Akkor marad a targonca.


Mondanám a nehézgépkezelőt is, de nem nagyon veszik fel a pályakezdőket.

2022. ápr. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"nem érzem jól magam egy koszos csarnokban vagy raktárban"

Nem vagyok biztos benne, hogy azért jár az ember munkahelyre, hogy jól érezze magát, hanem pénzt keresni.

2022. ápr. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, én mondtam, hogy targonca, csak ötleteket vártam, hogy esetleg ... kosárfonó vagy mittudomén, nyilván olyanra gondoltam, ami azért piacképes képesítés. De ha a világon csak a targoncavezetés az, amivel "jó" munkahelyhez lehet jutni, akkor az lesz.
2022. ápr. 20. 07:10
 4/4 anonim ***** válasza:
Raktáros, logisztikus...
2022. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!