Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok (csak novemberb...

14 éves vagyok (csak novemberbe leszek 15) és szeretnék nyáron dolgozni. De minden ilyen diákmunkás szövetség 15-16-17 éveseket keres. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam kutyasétáltatáson, gyerekekre vigyázáson, takarításon, néniknek is segítenék, de nem tudom, hogy kéne majd belekezdeni... Végre hasznosan szeretném tölteni a szünidőt, szóval segítsegek. :$ Előre is köszönöm.
2008. ápr. 27. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

én úgy tudom, hogy jogszabáj szerint hivatalosan csak 15 éves kortól lehet dolgozni, szülői engedéllyel

persze nem hivatalosan, nem diákszövetkezeten keresztül találhatsz munkát, de ahhoz ismerős kell és nem szabad lebukni

2008. ápr. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

igen. jogszabályilag csak 15-től dolgozhatsz.

úgyhogy csak az ismerősök/rokonok maradnak.

2008. ápr. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Meg a szomszéd néni, akinek a kutyáját megsétáltatod. Az a neked való. A takarítás azért eléggé nehéz fizikai munka, a gyerekfelügyelet meg elég nagy felelősség. Mondjuk a közeli fákra tehetsz ki hirdetést, hogy unatkozó kutyák sétáltatása. Biztosan lenne pár jelentkező. Jövőre meg már adhat munkát a diákmunkás szövetség is.
2008. ápr. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!