Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan keressek 12 évesen pénzt?

Hogyan keressek 12 évesen pénzt?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, nem kapok zsebpénzt, már gyűjtöttem 200.000 ft-t, de nagyon lassan megy, és mosanában, nem is jön sehonnan pénz. Hogyan, mivel tudnák ennyi idősen pénzt keresni? (tudom hogy legálisan, hivatalosan nem lehet, de pl. bébicsőszködés, csak az a baj, hogy nem szívesen bíznák egy 12 évesre a gyereküket... (lány vagyok)
2012. febr. 16. 17:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Mágnesezd ki az összes szökőkutat! Azok mindig tele vannak érmékkel! Régi pénzeket is belehet váltani a bankban...
2012. febr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Köszi:)) De azt majd csak nyáron :D
2012. febr. 16. 17:55
 3/26 anonim ***** válasza:
Mire gyűjtesz?
2012. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Hát pontosan nem tudom. xd Vészhelyzetre leginkább.:) De ugye lovagolok, és nem egy olcsó mulatság, szal hogyha esetleg a szüleim úgy döntenek, hogy puff többet nem fizetnek, akkor még azért folytathassam:)
2012. febr. 16. 18:07
 5/26 anonim ***** válasza:

Akkor te tettél fel a lábadról nemrég képet:D

Jól gondolkodsz amúgy:)

2012. febr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Ennyire kevés 12 éves van aki lovagol?xd

am köszi:)

2012. febr. 16. 18:15
 7/26 A kérdező kommentje:
Várom még a válaszokat!!!!:)
2012. febr. 16. 18:51
 8/26 A kérdező kommentje:
Várom a válaszaitokat:)))9)
2012. febr. 17. 18:04
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszadónál ott a pont, eszemb nem jutott volna ilyen jó ötlet. :)

Visszatérve a kérdésre 12 évesen, 6.-os koromban kezdtem el Bolhapiacozni, akkor még relatív olcsó volt a helypénz, asztalt sem kellett bérelni, 600 ft befizetésével lehetett árulni a cuccokat egy napot, általában otthon megunt akármiket vittem, mindíg volt mit eladni, emlékszem a legforgalmasabb napon 30000 ftot kerestem, és az általam összegyűjtött pénzből vettük az első digitális fényképezőgépünket. (Ez 11 éve volt már.) Első pár alkalommal apummal mentem el, de aztán már egyedül. Sajnos a piac hangulata nagyon megváltozott már, nem a régi, kb. 2-3 évig jartam ki aktívan eladni, már csak néha kinézek vásárolni. Jelenleg 2000 ft a helypénz, és asztalt is kötelező vinni, vagy bérelni, igy nem feltétlenül éri már meg, meg lányként biztos nem engednélek el egyedül, ha a szülőd lennék, de bátyáddal, apukáddal meg lehet próbálni. Kényelmesebb, és jobban jövedelmező módja a Bolhapiacozásnak a Vaterázás, minden eladott termék után. 6% jutalékot kell fizetni, ha nem kel el a cucc, akkor listázási díjat kell fizetni. Ha most van 200 ezred, simán meg lehet úgy forgatni, hogy a többszöröse legyen. Jelenleg úgy vagyok, hogy a munkahelyi fizetésem közel másfél, kétszerese is be szokott jönni haszonként a netes eladásokból, munkámba meg belefér, hogy sokat legyek gép előtt. (Persze bukni is lehet vele, elofordul, de mindennek van kockázata.)

2012. febr. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Köszi:))
2012. febr. 17. 18:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!