Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a valódi oka hogy bezárnak...

Mi a valódi oka hogy bezárnak a Tomicsek féle CBA üzletek Dunaharasztiban, Szigetszentmiklóson, Tökölön stb. és milyen üzletek lesznek helyettük és mikor?

Figyelt kérdés

Pár mendemonda kering hogy állítólag A Tomicsek el akart menekülni 3 milliárddal de a határon elfogták.

Vajon mi az igazság ebből?


2011. jan. 6. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Én annyit tudok, hogy kirúgta a jobbkezét, aki feljelentette az apehnál. Az apeh kijött ellenőrzésre, lefoglalták a pénztárgépeket, és kiderült, hogy egyikben sem volt feketedoboz, ezért visszamenőleg nem tudom hány évre kiszámolták az átlagbevételt, és annak bizonyos százalékát kell befizetnie, ami több mnit 1 milliárd ft. Ezért zárnak be az üzletek, illetve ezért kevesebb az áru. Nem tudom mi az igazság, mindenesetre ez hihetőbb, mint a te változatod.
2011. jan. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hogy mi elsz helyette, azt passzolom, de gyanítom, hogy felvásárolja majd a Reál, Spar, stb az üzlethelyiségeket, vagy egy részüket, más részük esetleg ki lesz adva, és a bevételekből törleszt az apeh felé.
2011. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milyen bolt lett a helyén?
2013. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valaki biztos megveszi
2013. dec. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!