Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Kedves Mindenki! Egy sima...

Kedves Mindenki! Egy sima polgári peres eljárásból származó követelést be lehet hajtani WISE számláról? Nem NAV, nem hivatali tartozás, csak két ember közti!!! Tízmillióról van szó...

Figyelt kérdés

Kérek mindenkit, hogy nyugodtan kérdezzen vissza bármit, mert a teljes történetet nem tudom ide leírni és nem is szívesen tenném.

NINCS semmi vagyonom, nem tudnak foglalni, csak egy WISE számlám van...

Köszönöm a segítséget!!!



máj. 6. 07:27
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
15 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Bárhonnan bármit végre lehet hajtani. Ha nehezebb, időigényesebb és így költségesebb, azt végül szintén az adós viseli.
máj. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
37%
Te tartozol valakinek és most félsz, hogy behajtják rajtad?
máj. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Egyes.


Komolyan?

Ha tartozik akkor én fizetem az utalást csak mert külföldi számlam van?

És mi az, hogy bárhonnan bármit?

Vannak országok, ott olyan bankok amik nem adják ki az adatokat!

máj. 6. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Adós, fizess! Igen, be tudják hajtani és remélem be is fogják!
máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

Komolyan, de ezt nem értem:

“Ha tartozik akkor én fizetem az utalást csak mert külföldi számlam van?”

Én azt írtam, hogy az adóst (tehát azt, aki tartozik) terhelik a behajtás, végrehajtás költségei.


Vannak olyan helyek, bankok, ahonnan nehezebb a behajtás, de nem mindegy ki hajt be. Ezek a bankok sem állnak a hatóságok és bíróságok felett. Lehet, hogy körülményes, elhúzódó dolog hozzáférni a rejtegetett vagyonhoz, de kellő ráfordítással lehetséges - ami meg is térül, amikor sikerül hozzáférkőzni a dugipénzhez.


Aki rejtegeti a lóvét, az emeli a tétet: a tartozását. Mindenféle végrehajtói díjak, perköltségek, ügyvédi díjak rakódnak rá nem is beszélve a késedelmi kamatokról, hátralékkezelési díjakról…

máj. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%

"NINCS semmi vagyonom"


És munkahelyed sincs? Nem dolgozol sehol (még feketén sem)?

máj. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!