Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő után kértetek/adtak...

Mennyi idő után kértetek/adtak fizetés emelést?

Figyelt kérdés
Habár próbaidő után rendezték a béremet, de úgy gondolom, hogy a betöltött pozíciómból adódóan ennél többet is kérhetnék. Jelenleg fél éve vagyok a cégnél, de lassan úgy érzem időszerű lenne az emelés. Diplomásként min. nettó 450k-t szeretnék hazavinni, ez kicsit több, mint 10%-os emelésnek felelne meg. Ti meddig várnátok a kéréssel?
ápr. 30. 17:32
 1/9 anonim ***** válasza:
22%

Én előző helyemen próbaidő alatt kaptam, egy kulcsfontosságú tanúsítás megszerzése után, de sajnos nem tartottak meg mert kellet a helyem kolléga élettársának, az áthelyezést meg nem fogadtam el így a második hónapban elköszöntem...


Párom kettő év után kért és kapott nettó 80 ezer ft emelést miután már három hónapja nem sikerült megfelelő kolleginát találnia a vezetőségnek mellé aki be tudott volna tanulni és maradt is volna.


Az előző nyugdíjba ment!

(az tanította be őt is két hét alatt)

Jelenleg a második közigazgatási diplomás irodavezdtő jelöltet tanítgatja már lassan egy hónapja...

Pedig neki csak érettségije van meg logisztikai ügyintézője.


Drukkolok 😊 Hajrá diplomások!😂

ápr. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%
minden évben kapok automatikusan.
ápr. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk minden évben fix időpontban van fizetésemelés mindenkinek. Amúgy pont most, áprilisban.
ápr. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nálunk sajnos nem adnak minden évben automatikusan. Bevállalt plusz munka esetén adnak itt is. Mivel fontos és változatos munkát végzek, ráadásul eredményesen; így elképzelhetőnek tartom, hogy kapok ismét emelést. A kérdés, hogy meddig érdemes várnom rá; jobban örülnék, ha nem kellene kérni, indokolni...
ápr. 30. 18:03
 5/9 A kérdező kommentje:
Nálatok hány %-os éves emelés szokott lenni?
ápr. 30. 18:07
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Békeidőben 5% körül volt az alap, de idén az infláció miatt 20%-ot adtak.
ápr. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
6-10% emelés szokott lenni érdemtől függően, de "mozgóbér" is van, ha mond ez így valamit.
ápr. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Enis pont igy vagyok.

Elvileg minden evben jarna.

2 honapja kezdtem, marketing volt elvileg de miutan lattak tenyleg jol teljesitek b2b sales területen, amiota ott vagyok 2 nagy projektet valositottam meg enis ugy gondolom a fizu amit kapok irto keves.


Vacilalok...ensem szeretnek kapzsinak tünni viszont ha elötte tudom ez is hozzam kerül minimum netto 400 euroval többet kerek. Becsben melozom...


En szerintem megvaroma nyar veget es oda megyek a fönökhöz. Ha egyböl elutasitja akkor viszont felmondok mert akkor latom itt nem lesz fair elszamolas sosem

máj. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kérni ? havonta.
máj. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!