Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Átlagos németországi munkára...

Nagy Peterr kérdése:

Átlagos németországi munkára mennyi egy magyar munkavállaló reális nettó jövedelme? Mondjuk egy egyszerű munkacsoportra gondolok, például összeszerelés egy áruházban, ahol nem kell németül tudni, csak utasításokat követni.

Figyelt kérdés

#Németország #külföldi munka #nyelvtudás #Átlagos nettó munkabér
2023. nov. 29. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
72%
netto 1300-1500 euró a kb minimálbér. de hogy követed az utasítást, ha nem tudsz németül?
2023. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1# azt a pár mondatot?

Ha tudja, megérti. De ettől még nem tud németül.

2023. nov. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

"például összeszerelés egy áruházba"


Ez mióta átlagos munka? Ez egy átlagon aluli alulfizetett csicskamunka amit a 8 általánossal rendelkező alja réteg végez minimálbérért.

2023. nov. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%

tegnap 22:32


és akkor hogy irja alá majd a munkaszerződést? hogy kap tűzvédelmi oktatást? netán ha valami új jön menet közben. értetlenül? utána meg hazamegy és előadja, hogy itt minden milyen szar, meg csak átverték. közben csak nem olvasta el es értette meg, ami le van írva. tipikus hiba, naponta látom ezt, rengeteg német céghez járok, akik magyarokat alkalmaznak. mindenhol probléma van ezzel.

2023. nov. 30. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A kérdés még ugyanúgy áll, mert eddig egy választ nem kaptam.
2023. nov. 30. 07:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Minimálbér, kb. annyit kapsz majd mint egy segédmunkás Magyarországon.
2023. nov. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"A kérdés még ugyanúgy áll, mert eddig egy választ nem kaptam"


ott írtam a legelső válaszban, ennél jobb választ mit szeretnél

2023. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"ott írtam a legelső válaszban, ennél jobb választ mit szeretnél"


Az a minimálbár összege. Engem az érdekel elsősorban, hogy egy magyar munkavállaló mennyiért megy ki külföldre? Mennyi az annyi, amennyit itthon nem kap meg, de kint már megéri annyiért kimennie?

2023. nov. 30. 18:28
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki mäs miatt megy külföldiäba. A penz nem minden. En vendeglätozom 20 eve, ebböl 15öt Bajororszägban.itt nem trükközik a munkaadom a fizuval, van szabadsägom nyäron is, van täppenz es lesz nyugdijam is egyszer. Ha korhäzba kerülök, akkor nagy az esely hogy meggyogyitanak anelkül hogy vinnek szemelyzetet,gyogyszert,kötszert es kajät magamnak... Van müködö iskolarendszer. A havi fizetesem eleg arra hogy a ho vegen ne azon kelljen agyalni, hogy most kajät vegyek vagy tankoljak... Most gondolkodok azon, hogy fizuemeles helyett inkäbb oraszäm csökkentest kerjek
2023. nov. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Az a minimálbár összege. Engem az érdekel elsősorban, hogy egy magyar munkavállaló mennyiért megy ki külföldre? Mennyi az annyi, amennyit itthon nem kap meg, de kint már megéri annyiért kimennie"


erre csak az tudja, aki tudja neki mennyi kell. van akinek 1500 is elég, valakinek 3000 se. mindkettőre ismerek embereket.

2023. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!