Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok ha nagyon...

Mit csinálnátok ha nagyon kevés munkával jó pénzt tudnátok keresni? Pl. ha megnyernétek a lottót.

Figyelt kérdés

Nekem most van lehetőségem erre. Kamaszként már csináltam. Brutálisan kemény hátterem volt és súlyos beteg is voltam, vagyok. Így is szégyelltem hogy nem dolgozom, nem akartam magyarászkodni. Simán kamuztam.

Most viszont már felnőtt vagyok. Ismernek a szomszédok a lépcsőházban. Nyilván a barátoknak, rokonoknak simán kamuzok. Nem is szeretnék bajba kerülni. Akik nap mint nap látnak azoknak is ki kell találni valami kamu szakmát amit itthonról csinálok. Valami olyasmit amire nem tehetnek fel keresztkérdéseket. Pl. az informatikai kérdésekkel megszivathatnának hisz még életemben nem volt imformatika órám. Nem értek semmihez és ezt tudják is rólam.

Szeretnék párkapcsolatot is. Ott fontos lenne az őszinteség. Persze kell előbb valami bizalom. Az egyszerűség kedvéért maradjunk a Lottós példánál. Beismernétek a csajnak hogy nem dolgoztok. Nem szégyellnétek? Nem éreznétek hogy elkényelmesedett lusta alaknak fog tartani és el sem juttok odáig hogy megértse a problémáid, motivációid, háttered, céljaid? + Az irdatlan hosszú és kemény utat ami ide vezetett?

Egyébként nem kell valami komoly, áldozatokat szedő businesre gondolni. Inkább egyszerű szürke zóna. Jogilag problémás lehet, erkölcsileg szerintem nem.

Végigszoptam az életem, beteg vagyok és mindig fáradt. Nem akarok dolgozni. Nem is kell csak okosan kell tolni.



2023. okt. 30. 20:06
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Mondjuk pl. azt hogy egy Torrent serverből élnétek ami minimális befektetéssel jár. Talán ez a hasonlat közelebb áll. Persze bármilyen szakértelem vagy műveltség nélküli verziót képzeljetek.
2023. okt. 30. 20:10
 2/31 anonim ***** válasza:
92%
Konkrétan nem értem, hogy mi a kérdésed.
2023. okt. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
Persze csak gondolajáték, semmi több.
2023. okt. 30. 20:11
 4/31 A kérdező kommentje:
Mit csinálnál ha lenne pénzed, kevés munkából? Hogyan titkolnád? Beismernéd valakinek?
2023. okt. 30. 20:12
 5/31 anonim ***** válasza:
81%
Ötletet gyűjtesz pénzmosáshoz?😅
2023. okt. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
:-D Nem kell mosni, ne szennyes. Akkor megnyertem a lottót. Maradjunk ebben. Hogyan titkolnád? Bevallanád bárkinek? Mikor vallanád be ha összejössz egy csajjal hogy nem dolgozol?
2023. okt. 30. 20:14
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem titkolnám, de nem is kötném mindenki orrára. A nem dolgozás nem bűn… csak a szegényeknek kell dolgozniuk.
2023. okt. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Amúgy a pénzmosás a legnagyobb ostobaság. Egy csomó munka van vele és esélyes hogy egy veszteséges vállalkozásba kell annyi pénzt ölni mint egy nyereségesbe. Egyszerűbb a legális bevétel.
2023. okt. 30. 20:17
 9/31 A kérdező kommentje:
7: Elég lazán fogod fel, de azért gondolom te sem szeretnéd ha megtudná valaki.. Lehúzás, lenézés, lopás, irigység, zsarolás, azt hiszik hogy akkor végtelen szabadidőm van mert nem az egészségemre és traumáimra akarom fordítani az időm...
2023. okt. 30. 20:20
 10/31 A kérdező kommentje:
+ Nem akarom hogy naplopónak tartsanak. Ha rendbejövök tanulok majd, ha már a fiatal krom olyan volt amilyen
2023. okt. 30. 20:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!