Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Az élelmiszerboltoknak érdekük...

Az élelmiszerboltoknak érdekük, hogy náluk költsék el az emberek a szép kártya összegüket?

Figyelt kérdés
Valami miatt hasznukra/előnyükre válik ha ott és nem máshol költi el az ember?
2023. okt. 2. 17:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Pont ugyan annyira érdekük mint hogy az emberek BÁRMILYEN pénzüket náluk költsék el.
2023. okt. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Neked előnyödre válik, ha tőled veszik meg a meghirdetett termékedet vagy a konkurenciától?
2023. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem mert pl láttam olyan reklámot, hogy "fizess nálunk szép kártyáddal" egy másik helyen meg a pénztáros kérdezte, hogy szép kártyával fizetek e.
2023. okt. 2. 18:23
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

"Azért kérdeztem mert pl láttam olyan reklámot, hogy "fizess nálunk szép kártyáddal."


Akkor ezek szerint szerinted érdekük, vagy nem?

2023. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jajmár. Úgy értem, hogy van e bármi plusz előnyük, mintha simán kifizetném, amit megveszek. Vagy miért pörögnek akkor ezen a témán, ha nekik tökmindegy, csak fizessek?
2023. okt. 2. 18:48
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted szarmazik belole elonyuk, ha naluk vasarlod le a szep kartya egyenlegedet es nem masnal?
2023. okt. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De ha amúgy is ott vásárolok, akkor neki miért jobb, ha szép kártyával fizetek?
2023. okt. 2. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom.. Hagyjuk. Hosszú...
2023. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem, a boltnak mindegy. Azzal, hogy kiírja, hogy fizess ott szép kártyával, azokat akarja megcélozni, akiknek hónap végén már nincs pénzük, de a szép kártyájukon még van.
2023. okt. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mit gondolsz

Kapsz egy alapbért meg juttatást

Ha a juttatást nem vendéglátásra szállásra kikapcsolódásra költöd hanem azt is az élelmiszerboltban költöd el az a boltnak csak jó

2023. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!