Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Effektív, megbízható adománygy...

Effektív, megbízható adománygyűjtő oldalt magánszemélyek részére?

Figyelt kérdés

A Google nem a barátom, Facebookot nem használok, viszont sürgősen szükségem lenne egy ilyen lehetőségre.

Kérlek ne bántsatok, nagyon rossz helyzetben vagyok.

Ha valaki tud hasznos tanácsot adni, megtenné hogy ír egy üzenetet?

Nagyon nagy gondban vagyok, nincs senkim, így nem maradt más opcióm, már mindent megtettem.

Köszönöm előre is ha tudtok segíteni információval!



2023. aug. 16. 21:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
hogyne
2023. aug. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Nem Tőletek kértem pénzt, TANÁCSOT kértem.

Persze várom már a megalázó kommentek sorát, elvégre ez a gyakori, fel vagyok készülve. Ide az emberek 99%a azért jár, hogy másokat alázzon és trollkodjon.

2023. aug. 16. 22:55
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

"A Google nem a barátom, Facebookot nem használok"


Akkor irány az aluljáró!

2023. aug. 17. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Képzeld, már megfordult a fejemben, csakhogy közterületen kéregetni szabálysértésnek számít.
2023. aug. 17. 08:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Patreon? Vagy az nem jó magánszemélyeknek? Engem is érdekel, most épp nem a rossz helyzetem hanem egy projekt miatt, de még bármi lehet. Én is gondoltam már rá hogy elkezdek kajára gyűjteni így, persze valami jó és igaz sztoriba ágyazva. Az hogy a nyári hónapokban tudtam fizetni a számlákat az egy dolog.
2023. aug. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Ha alkotsz, van projected és tudod is promótálni, akkor a Patreon nagyon jó ötlet.

Sajnos én csak digitális grafikával foglalkozom, de mivel el kellett adnom az iPademet, így most még ezt sem tudom újra kezdeni, hogy megpróbáljam azt az oldalt.

2023. aug. 17. 08:19
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Felejtsd már el. Kicsit erős lenne, ha minden csóró privát adománygyűjtésbe kezdene.
2023. aug. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:

[link]

Viszont ha nem promózod Facebookon, vagy egyébb platformokon, nem sok pénzt fogsz összeszedni vele.

2023. aug. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Léteznek adománygyűjtő oldalak mint a gogetfunding vagy facebookon is tehetsz fel, de ahhoz marketing kell hogy valóban össze tudj gyűjteni bármekkora összeget. Az égvilágon senki nem nézi ezeket az oldalakat napi szinten hogy vajon melyik csórónak tud segíteni, úgyhogy ha csak egy hirdetést adsz fel, hogy pénzre van szükséged, 99,9% a valószínűsége hogy senki nem fog egy fillért sem küldeni
2023. aug. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezekről az oldalakról hallottam és sajnos sejtettem, hogy intenzív promótálás nélkül semmi esélye az embernek. Ergo én hatalmas hátránnyal indulok így, hogy nem használok FB-t.
2023. aug. 17. 11:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!