Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tamogattok alapitvanyokat,...

Tamogattok alapitvanyokat, menyi penzt illik adni?

Figyelt kérdés
2023. máj. 18. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Amennyit tudsz/szeretnél, sok kicsi sokra megy.

Egy helyi állatvédő alapítványt szoktam támogatni, amikor kapok vmi nagyobb plusz pénzt (bónusz, 13. havi) abból 15-20 eFt-ot szoktam nekik utalni amúgy viszont ha konkrét gyűjtés van (gyógyszerre, műtétre, specko tápokra stb) akkor azokra 5-10 ezer körül, éppen hogyan állok anyagilag.

2023. máj. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Állatmenhelyet szoktam támogatni.

Nem szoktam pénzt adományozni. Vagy tárgyi adományt adok. Vagy kifizetem az alapítvány állatorvosi számláját. Az összeg attól függ, hogy mennyi fér bele az adott hónapban.

2023. máj. 19. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

En is tamogatok egy alapitvanyt, beteg gyerekeket segit az alapitvany. Es en evente 200ezer ft-tal tamogstom. Felevente utalok 100ezer ft-t. Mar 3 eve.

Nem sok ez egy kicsit szerintetek maganemverkent?

De az alapitvany vezetoi mindig nagyon negkoszonik es halasak.

2023. máj. 19. 09:16
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha soknak tartod akkor utalj kevesebbet, elsősorban attól függ hogy sok-e hogy mennyi a fizud és mennyi megy el a megélhetésre.


Nem tudom éves szinten mennyit adok, én a havi fizum és a plusz pénzek alapján utalok, nekem ez a havi max 20 ezer ami úgy belefér hogy "nem hiányzik", vagyis minden minden befizetve, alap dolgok megvéve és félre is raktam. Viszont van kolléganőm akiről tudom hogy havi 60-70 ezer körül adományoz de sokkal jobb anyagi helyzetben is van. Mikor meg kiírjak hogy köszönjük K.István, B. Andi stb adományát ott szokott lenni hogy vki 1-2-3 ezreket utal, nyilván egy minimálbéres dolgozónak kevésbé futja erre. Úgyhogy szerintem nincs ilyen hogy mennyit illik és túl sok/kevés-e.

2023. máj. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!