Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szép kártyán lévő összeget...

Szép kártyán lévő összeget lehet forintosítani?

Figyelt kérdés

Az étkezést leszámítva, nem sok mindenre tudom elhasználni. Így csak gyarapszik a keret, ezért merült fel a kérdés hogy van-e bármilyen lehetőség az összeget átváltani?


Ti mire szoktátok elhasználni és hol?


2021. nov. 12. 11:50
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet
2021. nov. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Most a pandémia miatt minden zseb átjárható, szóval a szállást is költheted kajára. Amúgy nem lehet forintosítani, viszont vásárolhatsz vele élelmiszert is a Coopban.
2021. nov. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
83%

Nyáron még volt átjárás a "zsebek" között, nem tudom tart-e még és így lehetett olyan "zsebből" fizetni, ami nem az adott kategóriába tartozik.

Átváltani viszont nem lehet.

2021. nov. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Kajára és szállásra szoktam elkölteni legtöbbször. Pl. Mekibe hetente "ingyen" eszem. Vagy ha megyünk nyaralni akkor azt is ebből fizetem. De szemüveget is csináltattam már belőle.

Vendéglátáson van az összeg.

2021. nov. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem lehet, pont az a lényege hogy adott ágakat tamogasson.


Van ahol vehetsz vele élelmiszert nem csak keszetelt, de ott másképp ütik be a rendszerbe. Alapesetben nyilván ezt sem lehetne.

2021. nov. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem Ft-ban van rajta megadva az összeg :)


Miért baj, hogy élelmiszert lehet belőle venni, napevő vagy?

2021. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%

Nem írtam hogy baj...


Utána lehet olvasni, az egész szep kártya program a turizmus támogatásáért lett létrehozva.


Nyilván, az tok jó hogy lehet néhány boltban is élelmiszert venni, de ott nem azt írják be mint amit veszel.

2021. nov. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Véletlen másik akról írtál a saját kérdésedre :)
2021. nov. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!