Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Körülbelül mennyi idő mire...

Körülbelül mennyi idő mire kikerül a csomagom a Nemzetközi posta kicserélő központból?

Figyelt kérdés
Van egy nagyobb méretű csomagom és szerintem biztosan megfogják vámolni, mivel az értéke 150€ felett van. Eltartott jó ideig mire beért Magyarországra most pedig elvileg már bemutatták a vámhatóságnak és a NPKK-ban van. Már 12-e óta ott tartják, tudom a posta nem dolgozza fel valami gyorsan a csomagokat, de szerintetek kb mennyi idő még mire ideér? (persze függ attól is mennyi a beérkezett csomagjuk a központban) Nektek kb mennyi idő volt innen mire kézhezkaptátok a csomagotok?

2021. okt. 20. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
A papírmunkát elküldted nekik? Az nélkül az ujjuk sem mozdítják. (feltéve hogy EU-n kívül jött)
2021. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy olvastam, hogy azt egy másik csomagstátusz után kell küldeni nekik. Akkor küldjem be a dokumentumokat nekik? Még sosem rendeltem ilyen nagy értékű csomagot, szóval fogalmam sincs hogyan működik. :(
2021. okt. 21. 06:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Az import vámkezelési megbízást kellene kitöltenem? Ahhoz pedig csatoljam a számlát a fizetésről is? Azt olvastam most hogy ha a beérkezéstől számított 20 napon belül nem küldöm be a megbízást, akkor visszaküldik a feladónak.
2021. okt. 21. 06:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Bármeddig ott lehet, nekem is hónapokig volt ott. Amikor írtam nekik, hogy látom a csomagszám alapján, hogy náluk van, és érdeklődtem, hogy mikor hozzák ki, illetve bemehetek-e érte én, azt válaszolták, hogy a nem ajánlottan feladott csomagok nem időkorlátosak, tehát elvileg bármeddig náluk lehet.
2021. okt. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Írtam egy emailt az ügyfélszolgálatnak, hogy akkor most hova kellene beküldenem a megbízást. Kitöltöttem már, de elég sok termék van így 5 külön példányban sikerült kitöltenem hogy mund rajta legyen. Valaki tudna abban segíteni hogy mi az a "Közelebbi cím", ott a saját címem vagy a postáét kell megadnom?
2021. okt. 21. 09:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!