Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van egy nagyon pici karcolá...

Ha van egy nagyon pici karcolás az objektíven, attól még lehet, hogy valaki megvenné a DSLR-emet?

Figyelt kérdés
Nyilván beleírnám a hirdetésbe, meg megpróbálnám lefotózni a karcot, nem titkolnám el. De vajon így megéri egyáltalán meghirdetni? Meg vajon mennyit lehet így kérni érte? A váz egyébként hibátlan.

2021. márc. 30. 21:09
 1/5 anonim ***** válasza:
ha nagyon pici, akkor megvehető és lehet javítható is :)
2021. márc. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés, mert a kis karcosok mindig azt szokták írni, hogy nem befolyásolja a képalkotást. Ami elméletileg egy hülyeség, mert legfeljebb azt lehet mondani, hogy átlagos témáknál nem vehető észre a hatás. Nyilván árengedmény kell, és lehet, hogy nem lesz annyi érdeklődő.
2021. márc. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hol van a karc az objektíven? A lencsén? Akkor nem hiszem, hogy bárki megvenné, vagy csak olcsón. Ha a borításon, akkor nem hiszem, hogy gond lehet.
2021. márc. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fotós vagyok, évekig dolgoztam egy valóban apró karccal ellátott frontlencséjű objektívvel, céges ügyfeleknek, magánszemélyeknek. Sem ők, sem én nem vettem észre a hatását. Lehetséges, hogy asztrofotónál, vagy táj/természetfotónál szembejöhet a hiba, de általános használatnál nem. Persze ez igazából alkuok, és meg is fogják lovagolni a potenciális vevők, és engedned is kell az árból, de el fog menni így is, hacsak nem egy óriási hibáról van szó. Egyébként a DSLR meg az objektív két külön dolog :D
2021. márc. 31. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha meg sem hirdeted, akkor biztosan nem fogják megvenni. ha meghirdeted, akkor majd a vevők eldöntik, hogy mennyire zavarja őket az a karc - na meg, hogy milyen áron éri meg nekik...
2021. márc. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!