Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » CIB withQR fizetéshez nem...

CIB withQR fizetéshez nem kell belépni?

Figyelt kérdés
Hogy működik a #withQR ami a fő képrenyőn van és be se kell lépni , hogy lehet ezzel fizetni vagy vásárolni vagy pénzt küldeni . Nem mondják el hogy van benne majd egy lépés amikor pint kell megadni vagy hogy van ez mert sehol nem írják le.

#fizetés #CIB Bank #qr kód #withqr #banki app
máj. 8. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehol? Tuti?
máj. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kér azonosítást.

Nekem be van állítva a biometrikus (ujjlenyomat), így azt kér.

Ha ez nincs, akkor meg gondolom PIN-t.

máj. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De mikor kéri az azonosítást, miután lefényképezted a QR kódot? Én véletlenül ezt használtam netes vásárlás visszaigazolására mert senki nem mondta el hogy ennek semmi köze hozzá ,azt egy másik menüben kell. És persze soha nem sikerült a hitelesítés de a kódot lefényképezte és kiírta hogy hiba. Aztán utána olvastam hogy ez vásárlásra való pl üzletben vagy saját kódot tudsz generálni és neked fizetnek vele. Csak nem írja senki hogy mikor jön az azonosítás része a dolognak . Ott álsz a boltban lefotózod a kódot és ? Akkor ugrik fel hogy PIN kódot írja be vagy csak úgy levonja a pénzt a számládról mert ez ugyan az mint ha a kártyát érintetted volna oda. Ezért nem értem . A kártyánál is csak limitált hogy mikor kér pinkódot .
máj. 9. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!