Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért írja ezt az OTP netbank...

Miért írja ezt az OTP netbank személyi kölcsön igénylésekor?

Figyelt kérdés

Sajnálattal értesítünk, hogy hitelkérelmedet az érvényben lévő belső szabályok alapján nem áll módunkban engedélyezni.


Egyszer már vettem fel személyi kölcsönt online akkor semmi probléma nem volt, egy órán belül a számlámon volt a pénz és már rég ki is fizettem. De most egy hónapja próbálkozok fel venni egy kisebb összeget aminek még csak nem is magas a törlesztője és állandóan ezt írja. Személyes ügyintézéssel se sikerült…



ápr. 30. 08:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Pedig ezt csak ők tudják megmondani mi lehet a gond.
ápr. 30. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Annyit mondtak hogy próbáljam meg egy hónap múlva. Erre én meg kérdeztem hogy “és addig mi fog változni?” Erre már nem tudott mondani semmit az ügyintéző😅
ápr. 30. 08:42
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azért írja ki, mert rendszerük szerint nem vagy hitelképes.


Bejelentett fizetésedhez képest túl magas az igényelt összeg? Van egyéb tartozásod? Tiltólistás vagy? Visszakövethető, hogy szerencsejátékozol? Túl idős vagy? Kevés időt töltöttél jelenlegi munkahelyeden?

ápr. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk.
ápr. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Mert most ehhez van kedve.
ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Rengeteg oka lehet és nem kötelesek tájékoztatni.
ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Semmilyen hitelem/tartozásom nincs, a fizetésemhez képest semmi a törlesztőrészlet, 27 éves vagyok 5 éve vagyok a jelenlegi munkahelyemen és nem szerencsejátékozok.
ápr. 30. 11:14
 8/15 A kérdező kommentje:
Egészen pontosan 433.876 Ft a fizetésem és 16 ezer lenne a törlesztő
ápr. 30. 11:15
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem vagy hitelezhető.
ápr. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem már volt ilyen, hogy egy hónap múlva újra próbálkoztam, és akkor sikerült. Fogalmam sincs miért. Nem hiszem, hogy sokat számítana, hogy látták, hogy a másik hitelt ugyanúgy fizetem tovább, tehát nem emiatt kellett a másik hitel, de csak erre tudtam gondolni. Sosem kérdeztem rá, és nem hiszem, hogy kaptam volna konkrét választ.
ápr. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!