Kezdőoldal » Utazás » Szállások » A bookingon leadtam egy...

A bookingon leadtam egy szállás értékelését, csak 8-9 pontot adtam, a szállásadó viszont döbbenten keresett meg, hogy 7,5-ös àtlagokat lát tőlem. Kellemetlen, mert végig mondtam, hogy jól éreztem magam, ajánlani fogom. Mit rontottam el?

Figyelt kérdés

#Szállás értékelése
2023. aug. 26. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellett volna tennie a 10/10-hez?
2023. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Mi a baja a 7,5-tel?
2023. aug. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Magyar volt? Ezt a szamonkeros stilust itthon latom. Nyugaton csak a kamuprofilos kamu legrosszabb ertekelesnek mennek neki, mikor ott sem jart pl valaki.
2023. aug. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
3-as, Bookingon nem lehet értékelést kamu profillal leadni. Csak azzal a profillal amivel foglaltál és miután megvalósult az ottlét.
2023. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg, mit kellett volna tennie egy jó értékeléshez, ha azt mondtad, jól érezted magad?

Ha 10-nél kevesebb pontot ad a vendég valamire (elhelyezkedés, tisztaság, ár-érték arány, stb.) akkor az 7,5-ként jelenik meg.

Egyébként a Booking értékelése elég szemét, elsőként felteszi a kérdést, hogy pontozza a vendég, hogy érezte magát MINDENNEL EGYÜTT, és az erre adott válasz határozza meg a pontszámot. (Vagyis ha egyik nap esett az eső, és emiatt a vendég nem 10-et ad, akkor a szálláshely értékelése nem lesz 10-es, és kész.)

2023. aug. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit kellett volna tennie egy jó értékeléshez, hogy azt írjam, jól éreztem magam? Hiszen pontosan ezt írtam! A 8-9 pont egy 10es skálán pontosan ezt tükrözi... matematikailag nem értem ebből hogy jöhet ki 7,5, ha a 8as a legrosszabb pontszám, és azt is kB 3 szempontra adtam az értékelésben... nem éreztem volna hitelesnek, ha repülnek a 10es pontok, mert minden mindig fejleszthető, és azért tökéletes az nem volt (Hát nem az lenne a 10/10)? Tényleg senkit nem szerettem volna megbàntani, csak szerettem volna magyarázatot, hogy ez így hogy jöhetett ki, ha tényleg semmit nem pontoztam le... nem korrekt...
2023. aug. 27. 09:41
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

A booking fura módon számít átlagokat. Kicsit Mlmindig szívatja ezzel is a szállásadókat. De ha ugy jön kiz kamu pintokat is adnak, jkgy népszerűbb legyen adott szállás, ami nem hoz elég pénzt.

Nagy a verseny is. 8 alatt nem jó a pont. Ha valaki nem akar 10-et adni mindenre, akkor ne adjon semmit inkább. A legtöbb szobát kiadó embernek számít, lényeges része a jövedelmének ez a pénz; nem azért adják ki, mert a Hiltonnal versenyeznének és így a pont is fontos. Egy kis belátás, empatia segít.

2023. aug. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hotelben dolgozó ismerőstől hallottam, hogy 1 tizedpont esés után is már összehívta a főnök őket és fejmosást kaptak.

Én vendégként vagy csupa 10-est adok (ha tényleg jó volt minden) vagy nem értékelek.

Ha meg tényleg xar volt a szállás és inkorrekt a leírás/személyzet/tulaj, akkor lepontozom a sárga földig de ilyen eddig 1x volt.

2023. aug. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Nahja meg adjàk a kis pontszàmot de ha megkérdezzük mi volt a baj tudnànk e ezen segíteni màskor akkor meg hallgatnak nagyokat.
2023. aug. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9: a magyar irigység meg a magyar "jóindulat".
2023. aug. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!