Kezdőoldal » Utazás » Szállások » 11 szoba van egy village...

11 szoba van egy village szeruségben. Recepciósnak meddig van a munkaideje miket csinaál?

Figyelt kérdés
2021. jún. 16. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:
ezt szerintem nem lehet megmondani meddig szól a munkaideje valakinek recepciósként. én voltam olyan helyen ahol reggel 8-10-ig és 16-18 óráig volt csak recepció, és voltam olyan helyen ahol egyáltalán nem volt ilyen szolgáltatás. persze voltam olyan helyen is ahol a nap 24 órájában müködött a recepció. általában fogadja a vendégeket, fogadja a hivásokat, visszaigazolja a foglalásokat, taxit rendel.
2021. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket nem tisztázták már az álláshirdetésben vagy az interjún, legkésőbb a munkaszerződésben?

Egyébként a vendéglátásban jellemző a 9-12 órás napi munkavégzés, munkaidőkeretben.

2021. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!