Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Akinek szakadt mar at a...

Akinek szakadt mar at a dobhartyaja meselne rola?

Figyelt kérdés

Meggyogyult magatol? Mennyi idobe telt? A hallasat visszanyerte?


Nem ertem egyes pilotak miert ereszkednek le olyan hirtelen 10.000m magasbol... nem szeretnek suket maradni..


Egyeb mast mit tehetek? Perelni lehet a tarsasagot?


2015. febr. 28. 14:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Most pl. valaki irta hogy "ragni" kell vagy enni valamit. Mindent elmutogatnak attol kezdve hogy hol esik le a masz, hogy kell a mentomellenyt felcsatolni, de errol a fuldugulasrol egy szo sem esett. Nagyon merges vagyok...
2015. febr. 28. 15:55
 2/8 A kérdező kommentje:
masz = maszk*
2015. febr. 28. 15:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

:D


A repüléstől nem tud átszakadni a dobhártyád. Egyébként minden egyes fülgyulladásnál átszakad a dobhártya, ha nem szúrják fel. És igen, magától meggyógyul. És nem, nem süketülsz meg tőle.


A pilóta pedig úgy jön le, ahogy lekell. Gondolod ugye, hogy nem összevissza repkednek a levegőben? :D Ez nagyon kész. Egyébként az ha a te füled fáj, nem a pilóta hibája. Perelni lehet, de nem fog elvállalni egy ügyvéd sem, mert ez vérciki.. :D


Egyébként akkor dugul be a füled és fáj, ha meg vagy fázva. Ilyenkor nagyon tud fájni, de ez megintcsak nem a pilóta hibája.


Az életmentő utasítások pedig hasznosak, ellentétben a te bedugult füleddel. :D

2015. febr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Heee! Mit mondassz?
2015. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
remelem hogy neked lesz igazad
2015. febr. 28. 17:14
 6/8 anonim ***** válasza:
42%

Egyre gyakrabban tapasztalom itt a gyíkon, hogy az értelmesebbje, már valószínűleg külföldön van.

Itthon meg már csak a maradék...

2015. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Előző jól érzékeli, értelmes ember elhagyta ezt a .. mind1.

Nem is az a bosszantó, hogy neked nem jó a füled. Ez van. Hanem hogy ilyen hülyeséget írsz. Mi az hogy hirtelen ? Mi az hogy egyes pilóták ? Mindig kb ugyan úgy 20-30 perc az ereszkedés. Mi az hogy perelsz ? Kit perelsz ? Olyan hülye vagy.


Én meg még mindig itt okítom a népet, mert minden nap jön egy kérdés, hogy mennyi lenne BUSSZAL ide-oda eljutni, én meg mondom, hogy ott a repülő.

De már megint rájöttem, hogy a magyaroknak rohadtul nem való a repülés, mert olyan gyökerek hozzá, tisztelet a józan kivételnek.

2015. febr. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%
Újabb tapasztalt utazó. Utolsó kettő válaszolónak üzenem, hogy a magyarok igenis repülnek, ha másért nem, azért hogy elkezdjenek téliszalámis szendvicset enni a felszállás után 5 perccel.
2015. febr. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!