Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen fapados társaságok...

Milyen fapados társaságok vannak, amin lehet útközben cigizni?

Figyelt kérdés
Nemrég repültem a Wizz Air nevűvel Londonba és útközben egyszersem gyújthattam rá, pedig több óra volt az út.

2014. szept. 4. 22:00
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Nem bírtál ki 2.5 óra repülőutat cigi nélkül???

Hál istenek nincs egyetlen egy olyan járat sem ahol lehet ment közben bagózni.. Ha képtelen vagy annyi időt elleni cigi nélkül akkor menj autóval.

2014. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Repülőn sehol nem lehet cigizni. Ahogy vonaton, buszon sem.
2014. szept. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
62%
Ez most nagy szemétségnek hangzik, de dögöljenek meg azok, akik egy repülőutat sem bírnak ki cigi nélkül!
2014. szept. 4. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Elárulok egy titkot! Akár fapadossal, akár normál társasággal repülsz, a dohányzás mindegyiken SZIGORÚAN TILOS! 2,5 órát nem bírsz ki cigi nélkül? Mi lenne veled egy interkontinentális járaton?
2014. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Javaslom szokjál le és nem lesz ilyen problémád.
2014. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
92%
Uristen mi lenne veled 12óràs uton? Illetve mubkhahelyeden is kijàrsz orànként?
2014. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%

undorító dolog ma már a cigarettázás, nagyon proli

nem is értem miért dohányoznak emberek

2014. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

Azért engem érdekelne, hogy milyen elme az amelyik arra gondol, hogy egy fapados járatos dohányozna.

Mégis hogy képzelte??

Akárhogy is nézzük kb 100 embert (vagy többet vagy kevesebbet) egy fémhengerbe zsugorítanak be, ami az repül. Az emberek 3-as székben ülnek egymás mellett. Ki az ablak mellett, ki középen, ki a kis közlekedő szélén. Tegyük fel a kérdező ül középen. Két idegen meg kétoldalt ülnek mellette. Felszáll a gép, majd a kérdező fogja és elővesz egy cigit, rágyújt, és füstöl egy olyan fémhengerben ahol ablakot ugye nem lehet nyitni?? Szerinte minden utasnak 2-5 óra utazás során a büdös cigiszagot kéne szagolgatnia, mert nem bírja bagó nélkül??

Komolyan... Aki ilyet kérdez az szellemileg visszamaradott, vagy szimplán ostoba???

2014. szept. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
92%

"undorító dolog ma már a cigarettázás, nagyon proli

nem is értem miért dohányoznak emberek"


Szerencsére egyre inkább ez a trend, én is így látom! Aki nem proli és mégis dohányzik azon általában azt látom, hogy legszívesebben leszokna és szégyelli, hogy szív.

2014. szept. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!