Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Romaba szeretnek utazni,...

Romaba szeretnek utazni, hogyan lehet olcso repjegyet kifogni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)


Romaba es vissza lenne szuksegem repulojegyekre, a buszos utazast az ido es a kenyelmetlenseg miatt, a vonatot az ara es az ejszakai atszallasosdi miatt az elejen elvetettem. Romai baratom, akihez mennek 1-2 hetre, valtig allitja, hogy a repules olcso is es kenyelmes is. O 50 €uronal tobbert meg nem is repult soha.

Csakhogy Olaszorszagban van peldaul Vologr*tis portal! Ott en is lattam jegyeket 17 000-ert... de van ennek az oldalnak magyar megfeleloje?

Vagy Ti hogyan fogjatok a joaru repjegyeket? :)



2014. aug. 19. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

A Ryanair vagy a Wizzair oldalán keress jegyet. Ha nincs fix időpont, amikor mennél, egyszerűen csak állíts be valami dátumot, aztán utána már látod, hogy a többi napon mennyibe kerülnek a jegyek.

Pl. a Ryanairnél okt. 9-18, 13 728 Ft oda-vissza

2014. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindkét fent említett társaság oldalán van olyan lehetőség, hogy egy teljes hónapra lehet látni az árakat és így könnyebben meg lehet találni a legolcsóbbat, csak kicsit el van dugva ez a lehetőség:


[link]


[link]

2014. aug. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Köszi 2-es, nem is tudtam, hogy van ilyen.
2014. aug. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit, én sem túl rég fedeztem fel, nincs túlságosan szem előtt a lehetőség, gondolom nem véletlenül...
2014. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez már elég régen van a wizzairnél, csak hát régebben ez teljesen használhatatlan volt, mert köszönőviszonyban se voltak az árak a ténylegessel, amit egyesével megnézve látsz. Szóval volt, de minek... emiatt sose használtuk, mert értelme nem volt.


De most azért eltelt már pár év, leellenőriztem az árakat és most úgy tűnik egész jól stimmel. Nem mondom, hogy minden ár, de már sokkal használhatóbb.

2014. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!