Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Ryanair mennyire kukacos a...

A Ryanair mennyire kukacos a csomagméretekkel?

Figyelt kérdés

Priority + 2 kézipoggyász lett kifizetve és a kisebbik táska méretére írnak 40x20x25 centit. Úgy írják, hogy lehet hátizsák vagy laptop táska is. Namost nekem hátizsákos laptoptáskám van, de 50x35 centis, tehát túlnyúlik a méreten. Nem fogom telepakolni, de a laptopot vinnem kell. Fel fogják engedni? Nem is tudok elképzelni olyan laptoptáskát, ami beleférne ebbe a mérethatárba, tekintve, hogy a 14"-es laptop önmagábab 33x21 centis.


Elsősorban saját tapasztalatokat várok.



nov. 27. 09:30
A kérdező szavazást indított:
Felengedik, csak ne legyen feltűnően telepakolva
Talán felengedik
Nem fogják felengedni
12 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az a tapasztalatom, hogy csak azokkal szoktak szívózni, akik nagyobb bőröndöt vagy hatalmas túrahátizsákot visznek a kis hátizsák helyett.

De ha nem tudod berakni a keretbe, akkor megvan az esélye, hogy fizetned kell.

nov. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Többször utaztam nagyobb hátizsákkal mint a megengedett, eddig egyszer kellett beraknom a keretbe, de sikerült beszuszakolnom mert nem volt kitömve
nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy mi van, ha nem fér bele? Csak fizetni kell, de felvihetem? Mennyi a "bünti"?
nov. 27. 11:35
 4/8 anonim válasza:
Fizetni kell, azt nem tudom mennyit. Nézd meg hatha ki van írva az oldalon.
nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A múlt héten pont láttam valakit, akinek nem fért be.

A törékeny cuccokat kivette a kezébe, fel kellett adnia a csomagot és 17 ezer Ft-nak megfelelő összeget kellett fizetnie.

nov. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem a laptoptáskába fogok pakolni kb mindent (a nagyobb fedélzeti csomag méretébe bőven belefér) és keresek egy kisebb kézitáskát, amibe meg a tárcámat és hasonlókat pakolom. Csak 3 napra megyek, annyi ruha el fog férni.
nov. 27. 13:05
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
Priorityval nem fognak kekeckedni. Azokat szokták kiemelni, akik priority nélkül akarnak gurulós bőröndöt felvinni.
nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves ötös válaszoló! /vagy bárki akinek van tapasztalata.

Nemsokára utazom és egy pár centivel nagyobb a táskám. 40x30x20 helyett 42x32x23 cm

Nincs kitömve, igazából az sem érdekel ha kiszúrnak és megbüntetnek :) (kilóra nem hogy a 10 kg de még 5 sincs kb.).

A kérdésem az lenne, hogy ott a pultnál kell ezt kifizetni/rendezni - ha nagyon belém akarnak kötni - ? vagy elküldenek valahova és majd újra sorba kell állni? Csak mert véletlen sem szeretném ilyen miatt lekésni a gépet vagy bármi.

Köszi a segítséget.

febr. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!