Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air Görögországba mindenk...

Wizz Air Görögországba mindenképp kell PCR teszt?

Figyelt kérdés

Hó végén utazunk a Wizz Air járatával Krétára, és én mindenhol azt olvastam, hogy vagy oltási igazolvány, vagy PCR teszt, vagy rapid, viszont mikor az utasfelvételbe kezdtem volna felugrott egy tájékoztató ablak. Annak egy részlete: "A fentiek mellett a Bulgáriából, Romániából, Lengyelországból és Magyarországról érkező utasoknak az indulás napját megelőző 72 órában készült egy darab PCR-teszt negatív eredményét kell felmutatniuk."

Itt nem írt vagy-vagy lehetőséget, most akkor mi van? Kell csináltatni még pluszban ezt is, vagy csak kényelmesek voltak az urak és lehagyták a többit? Aki esetleg jobban informált, utazik vagy utazott nemrég Görögországba, esetleg meg tudná nekem ezt válaszolni? Nagyon szépen köszönöm! :(



2021. aug. 10. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
A Wizz szabályzatát olvasd el. Ők elvileg kérhetnek tesztet mindenkitől ahhoz, hogy gépre szállhasson - de nem tudom, hogy van most ez náluk. Görögország beenged oltási igazolással teszt nélkül.
2021. aug. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
82%

Ez itt elég egyértelműen leírja:


"A fentiek mellett a Bulgáriából, Romániából, Lengyelországból és Magyarországról érkező utasoknak az indulás napját megelőző 72 órában készült egy darab PCR-teszt negatív eredményét kell felmutatniuk."

2021. aug. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Nem kell teszt, ha be vagy oltva.
2021. aug. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen. Egyértelműen kell teszt
2021. aug. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Görögországba jelenleg vigyél tesztet,

meg egy poroltót.

:)

2021. aug. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hahaha, milyen vicces az ötödik.

Ja, nem.

2021. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Te meg milyen hülye vagy.

Ja, igen.

:)

2021. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszokat köszönöm, kivéve a poroltósat (XD), bár okosabb még nem lettem, mert valaki ezt mondja, valaki azt.

Az eddigiekhez, igen, "egyértelműen" írja ott, viszont a wizz air oldalán (már amennyire el tudtam rajta igazodni) sehol máshol nem írja hogy kellene, és van egy országspecifikus utazási térkép, ahol direkt össze van szedve a minden országba, hogy mi a követelmény, ott már megint azt írta a wizz air, hogy vagy-vagy, illetve csak az oroszországból érkezőknek kötelező mindenképp a pcr. Viszont ott lebeg előttem még mindig az a mondat, amit itt leírtam, és nem vagyok biztos mit akar a wizz air. Ezért is reméltem, hátha valaki velük már utazott júliusban esetleg Görögországba.:(

2021. aug. 11. 19:52
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha ryanair-rel utazok, akkor ugye nem kell teszt?
2021. aug. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sajnos wizz air-rel nem utaztam idén, de úgy gondolom, hogy nem kell teszt.

Ha kellene, akkor itt írná:

[link]

2021. aug. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!