Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Lehet olyan barlang túrára...

Lehet olyan barlang túrára menni Magyarországon ami nem kiépített, tehát lámpával és mászni kell és társai?

Figyelt kérdés
2022. júl. 12. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Amúgy a google is megmondta volna. Első találat: [link]

2022. júl. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, mi ott voltunk amit az első linkelt. De klausztrofóbiával ne menj, illetve állítólag nem is térdbarát, nekem nincs térdproblémám úgyhogy én nem érzékeltem. Adnak overállt, a cipőd viszont tiszta szutyok lesz.


Itt is vannak termek, amiket szűkebb járatok kötnek össze, némelyik egész szűk, tehát nem négykézláb mászol hanem konkrétan hason kúszol.


Egy ponton találkoztunk egy csapat óvodással.

2022. júl. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze, elég sok helyen. Én először ugyan Aggteleken találkoztam ilyennel, de szinte minden olyan hegységben van lehetőség nem kiépített barlangok látogatására , ahol egyáltalán van érdemi méretű barlang.
2022. júl. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!