Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Hévíz buszpályaudvar, tudom...

Hévíz buszpályaudvar, tudom hogy új de hogy van-e ott váróterem, úgy mint régen?

Figyelt kérdés
Vagy esőben, fagyban, szélben kizárólag a fedett peronon az a néhány pad áll rendelkezésre?

#Hévíz buszpályaudvar váróterem
2022. márc. 31. 13:28
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát zárt helyen lehet várakozni?
2022. márc. 31. 13:28
 2/5 A kérdező kommentje:

Arra lennék kíváncsi hogy ugye régen volt a jól bevált régi pályaudvar, ahol volt egy fűtött váróterem.


Azt lenyúlták.


Lett kint a préri szélén, jó messzire a tótól egy buszmegálló. 500 méterre.

Milyen jó is ez! Hiszen gyógyvíz, oda jellemzően mozgásszervi betegek utaznak, nekik milyen csudajó végig vánszorogni fél kilométert fájós tagokkal, turisták közt, forró napsütésben, esőben, télben stb. míg elérnek a tófürdő bejáratáig (ugyanez visszafelé!)


Most nézem a menetrendet, 30 perc várakozás a Hévízi buszpályaudvaron. Kint szakad az eső.


Szeretnék tisztán látni, hogy azon a néhány padon kell tölteni ezt a 30 percet vagy építettek várótermet is? (2 szer jártam ott de emlékeim szerint nem láttam)

2022. márc. 31. 14:00
 3/5 A kérdező kommentje:

Felhívtam őket telefonon : NINCS zárt váróterem.


(ha jól tudom 2016-ban már épült a buszpályaudvar)


MINIMUM 700 MILLIÓ FORINTOT KAPTAK RÁ.


Most olvastam a Google értékelésben hogy pl német nevű férfi úgy kiakadt azon, hogy a préri mellé tették, hogy azt írja :"SOHA TÖBBÉ NEM MEGY HÉVÍZRE" . Gratulálok! Én sem járok már oda emiatt és nem is fogok többé a menni mert borzasztóan megterhelő 500 métert gyalogolni!


Most meg látom hogy mint átutazó is hasznavehetetlen mert 30 percet én NEM fogok szélben, esőben egy szeles padon várakozni.

Pláne ha nincs is szabad pad.


Rohad az ország.

2022. márc. 31. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól elbeszélgetsz magaddal …


De amúgy tényleg undorító , amit Hévízen műveltek a buszállomással. Tökéletes helyen volt, egy szimpla felújítás elegendő lett volna és esetleg a néhány ott végállomásozó járműnek egy egyszerű tároló , tartózkodó épület valahol a mostani buszállomás helyén.

2022. márc. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

4# Azért írtam be ezeket a dolgokat - beszélgettem magammal 😄 - hogy ha valaki erre téved és érdekli, akkor tudjon ezekről, plusz memento az utókornak hogy mi volt a helyzet 2022 márciusában.

Mint ahogy a végén beírtam hogy mit mondtak a telefonban, hogy nincs váróterem.


Egyébként (és ha ez valakit érdekel, majd akkor csatlakozzon ha lesz kedve) egy esetleges április 4-i változás esetén ebben az ügyben lépni fogok.


De nem iszunk előre a medve bőrére. 🙂

2022. márc. 31. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!