Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Milyenek a koedukált hálótermek?

Milyenek a koedukált hálótermek?

Figyelt kérdés

1 hétig lennék Pesten, nem nyaralási célból.


Milyen egy koedukált hálóteremben megszállni? Van fürdési lehetőség például? Ugyebár ezek elég olcsók, például 10 éjszaka 20 ezer forint stb.


2020. jan. 25. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Én voltam többször is, több helyen (New York, London...), és igazából semmi különös. Fürdési lehetőség nyilván van, de általában nem a szobán belül, hanem külön fürdőszobákban, folyosónként egy. Kicsit olyan kollégium-szerűek ezek a hostelek, viszont ahol én voltam, mind tiszta és rendes volt.

Gyakorlatilag mindegy, koedukált-e, vagy sem, mert úgyis mindenki csak aludni jár oda, hiszen azért ezek nem kényelmes, pihenésre szolgáló helyek. A lényeg, hogy legyen egy biztonságos hely a cuccoknak (zárható szekrénnyel, lakatok), konnektorok, hogy tölthesd az elektronikai eszközeidet, ágy meg általában a konyha is használható kisebb főzésekre. Szokott lenni vagy a hostelben vagy a közelben mosoda is, mivel ezekre a helyekre általában körutazó hátizsákos turisták mennek.

Az ágyak kis függönnyel elszeparálhatóak szoktak lenni, és általában emeletesek. Olyan helyen is voltam, ahol három ágy volt egymás felett.

Egyszerű reggeli benne szokott lenni az árban.


Ezeknek tényleg az az értelmük, hogy olcsók és központi helyen vannak.

2020. jan. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Én is azt tapasztaltam, mint az egyes. Nem mindenhol van függöny az ágy előtt, fürdő egy van a folyosón (külön férfi-női). Lakatot vigyél magaddal, azt nem mindenhol adnak a szekrényre. Néhányszor utaztam egyedül, ahol tényleg csak alvásra kellett a szállás, arra szerintem ez baromi jó.
2020. jan. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
39%

Szia

Én Rómába voltam célnak megfelet jo volt


[link]

2020. jan. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!