Kezdőoldal » Utazás » Európa » Krétán vannak migránsok?...

Krétán vannak migránsok? Görögországba tervezzük a nyaralást. Ott a hírek szerint sok migráns van, de pontosan hol? Hol kötnek ki a hajók? Hol van a legtöbb? korfu, kréta, rodosz mennyire biztonságos?

Figyelt kérdés

2018. márc. 5. 13:23
1 2 3
 1/22 D. Brasco ***** válasza:
65%
Az ócska média által lebutított embereknek sehol sem biztonságos.......a hajók meg a kikötőben kötnek ki......
2018. márc. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
66%

LOL, kérdező, már 2018-at írunk, hahó, ébresztő!


Ma már tudjuk, hogy őnmagában az, ha egy helyen sok a menekült, nem jelent veszélyt az arra járó turistàra. Legfeljebb nem albántól veszed a strandon a kólát, hanem egy szudánitól.

2018. márc. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Ha jól értem a kérdésedet, annyira elvette az eszedet a sok ostoba kormánypropaganda, hogy a nyaralásod során amiatt aggódsz, hátha háború elől menekülő nincstelen emberekkel találkozol???
2018. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Igen. Jól gondolod.
2018. márc. 5. 17:55
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát én biztos nem mennék a helyedben külföldre. Teli van az egész külföldiekkel.
2018. márc. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem se menj, a végén még görögökkel is találkozol, akik még csak magyarul sem tudnak. A kérdésed alapján pedig nyilván nem beszélsz angolul, így sok frusztrációtól kíméled meg magad, ha nem kell hangosan puffogni azon, ha valaki nem érti, hogy mi az a pacalpörkölt. Meg nekem is jobb például, mert nem kell egy újabb beszűkült hazámfia miatt szégyenkeznem.
2018. márc. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
81%

Persze,csak úgy hemzsegnek a tengerparton a menekültek.

Kérdező, szerintem nemhogy Görögbe ne menj, de még a hazádból se mozdulj ki,mert nem biztonságos.

Egyébként a debreceni menekülttábor közvetlen közelében nőttem fel és mindig viccesnek (vagy inkább szánalmasnak) tartom, hogy ennyire rettegnek tőlük az ilyen agyhalottak, mint Te kedves kérdező, aki csak a médiában hallott róluk.

2018. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%
Házadból*
2018. márc. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
6-os. 3 nyelven beszélek... Te esetleg talán magyarul. Szégyelned csak magadat kell, hogy ilyen módon megtudsz nyilvánulni. Ez az ország a Te fajtád miatt tart itt!
2018. márc. 7. 21:06
 10/22 A kérdező kommentje:
A kérdésre nem tudtok válaszolni... Miért nem görgettek tovább? Nagy menőknek érzitek magatokat otthon a számítógép előtt, dejó Nektek válaszoltatok valami vicceset. Valószínűleg az életben is ilyen sikeresek vagytok és ennyi az örömötök a nap végén. Haladjatok tovább, és hadjátok az értelmes, életrevaló embereket válaszolni, ez a weblap nem nektek való.
2018. márc. 7. 21:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!