Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit lehet tenni külföldön...

Mit lehet tenni külföldön szállás nélkül? Mármint hova lehet menni? (2-3 éjszakáról van szó)

Figyelt kérdés
Ti mit tennétek ha már kint vagytok de nincs pénzetek szállásra?
2008. szept. 21. 16:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Hát ebben a hidegben még kint sem lehet aludni. Nyáron ismerösök csinálták, hogy kint éjszakáztak.
2008. szept. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Hát nyáron könnyebb dolgom lett volna ez igaz, de most?? Semmi ötlet??
2008. szept. 21. 20:07
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Te most ebben a helyzetben vagy? Ajánlom pl. a pályaudvarokat, de attól is függ, hogy melyik országban vagy...
2008. szept. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
13%
Ha szeretnék kimenni külföldre dolgozni (pl. Anglia), hol érdemes szállást keresni?
2008. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
85%
Én, szerintem hazajönnék. (Az másik kérdés, hogy ki se mentem volna szállás nélkül.)
2008. szept. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
kocsiban lehet aludni,ha üzemanyagra van pénzetek és befűtitek. vagy keresnék egy kolit,ahol olcsó a szállás
2008. szept. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Vannak éjjel nappali kàvézok,bàrok,.ahol egész éjjel egy kàvé megrendelése mellett bennt ülhettek,és talàn esélye van arra hogy valakitöl ott helyben kérj seegitséget.................
2008. szept. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Még nem vagyok kint, de 1 hét múlva mennem kell, és addigra nem tudok annyi pénzt összeszedni hogy szállást is fizetni tudjak. Kocsi nincs, egyedül megyek Stockholmba, ja és lány vagyok szóval kicsit paráznék kint aludni egy padon. 2-3 éjszakát azért írtam mert addigra csak találok ott valakit aki befogad...de addig is kell valami. A bárok meg nincsenek nyitva egész éjjel. Szóval ha még bármi ötlet van írjatok!
2008. szept. 22. 13:59
 9/21 anonim ***** válasza:
86%

Senki sem irta hogy a bàrok nyitva vannak,éjjel,csak azt hogy VANNAK BÀROK NYITVA(tehàt néhàny)

A màsik,ha làny vagy,akkor ne igen vàgj bele az utba,ugy hogy szàllàsod sincs,mert nemcsak hogy megfagysz,hanem bàrmi elöfordulhat.

Vàrj mig nem szedsz össze annyi pénzt hogy a szàllàsodat ki tudd fizetni.

Én is voltam màr külföldön,de belegondolok,szàllàs nélkül nem tudom mi lett volna velem.

Max viszel egy sàtrat,és abba éjszakàzol,de szerintem ez is hülye megoldàs ilyen hidegben

2008. szept. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy így elinduljál! Nagyon nagy marhaság lenne! Stockholmban ilyenkor már nagyon hideg van, ott fogsz megfagyni. És mi van ha nem találsz senkit, aki segíteni? Ez is benne van ám a pakliban...
2008. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!