Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan jutok el Genfbe a...

Hogyan jutok el Genfbe a legolcsobban?

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Attol függ honnét...Én svàjcban lakom,vonattal szoktam Magyarorszàgrol utazni.

Budapeströl indul vonat Zürichbe 15 000 forint,de ha hamarabb veszed egy héttel a jegyet,akkor 13 000 böl kijön(februàrban tpasztaltam...

Ja persze ülöhelyes és nem fekvö(fekvöhellyel valamivel több)

Az ut budapesstöl Zürichbe 12 orahossza,onnét àtszàllsz egy màsik vonatra ami Genfbe visz,Pontosan 2 orahossza és 42 perc ,pontosan 80 frank,ja persze csak oda,ami azt jelenti hogy 10 000 forint(ha itt veszel jegyet,de magyarorszàgon nem tudom ,hogy adnak-e addig,és hogy mennyi.

Bocsi most talàltam egy pontos listàt:

Budapest keleti pàlyaudvarrol és déliröl indul

Egyik indul 15ora 15-kor,és màsnap 8 körül vagy genfbe(végig visz)vagy a màsik este hatkor indul és màsnap 9-kor vagy itt.

Nos az itteni adatok nem mutatjàk,hogy igy mennyi a jegy,de kb 17 ezer forint.

Ha kell segitség kérdezz még tölem,mert itt lakom

2008. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

Kicsit meglepő, hogy valaki Svájcban él és ennyire nincs tisztában a lehetőségekkel...


Ugyanis Budapestről Genfbe megy közvetlen repülőgép, méghozzá az egyik LEGJOBB fapados légitársaság üzemeltetésében. Az EasyJet repíti Genfbe a Budapestről induló utasokat, kb. egy hónappal előre történő foglalás esetén gyorsított beszállással, két feladott csomaggal 13.000 Ft-ért. Átszállás nélkül, pár óra alatt... Ezzel szemben választani a 12 órás vonatozást, átszállást és a majd' 20e Ft-os költséget talán már felelőtlenség is.

Persze van aki nem szeret repülni, akkor érthető. De ha van lehetőség, akkor használják már ki...

2008. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
De ha valaki nem szereti a fapados légitársaságokat, azoknak is van lehetőség, hiszen mind a Malév, mind a Swiss üzemeltet gépet. Ott egy menettérti repülőjegy 32.990,- Ft. Ez is azt hiszem hogy barátibb, mint a 17(!) órás vonatút oda-vissza 30e Ft-ért.
2008. szept. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a meglepö????????????????????

Hisz én a vonat megoldàsàt irtam,mert repülön sohasem utaztam még,nem azért mert nincs elég pénzem,hanem mert félek ,de szerintem nem én vagyok csak igy ezzel.....

amugy igencsak pontos vàlaszt adtam szerintem vonatra nézve,de azt nem tudom mennyi pontosan a jegy magyarorszàgrol,mert én nem ott élek,hanem svàjcba

2008. szept. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!