Kezdőoldal » Utazás » Európa » Finnországba megyek nyáron? (SOS)

Finnországba megyek nyáron? (SOS)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megszeretnem kerdezni hogy ha nyaron Finnorszagba mennek akkor milyen erdekessegeket tudnek megnezni? Googlebe keresgeltem de nem nagyon talaltam semmit, illetve elkerulte a figyelmem. Linkelhettek videokat, oldalakat, minel tobb informaciot szeretnek begyujteni esetleg ha valaki jart mar Finnorszagba, szemelyes tortenetet is meselhet! Kesobb szeretnek odakoltozni, de elotte mindenkeppen szeretnek megtudni mindent az orszagrol. Elsosorban most az erdekelne ugye hogy miket tudnek megnezni. Szulokkel mennek, akik a melegebb eghajlatokert vannak oda, valahogy ra kene vennem oket hogy mindenkeppen Finnorszag maradjon! Elore koszonom!



2014. nov. 30. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
ezen mi az sos?
2014. dec. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az hogy minel elobb erdekelne a dolog,puhitani kell a szuleimet hogy odamenjunk
2014. dec. 1. 12:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Aki nem szereti a hideget, az úgy sem akar majd odamenni. Te miért akarsz? Mert csak van okod rá, mondd a szüleidnek, amit te gondolsz, hogy azért jó.

Nekem is sokáig vágyaim netovábbja volt Finnország, főleg az ottani nyaralásom után. De aztán odaköltöztünk a párommal és hát... hamar tovább is álltunk Olaszországba, ami szintén qrva jó hely és nem olyan hideg mint Finnország. :)

De itt van pár szépsége Finnországnak:

[link]

[link]

2014. dec. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nyaron jo ido van, napsutes, kellemes meleg. idei nyaron volt nehany forro nap is, de nem jellemzo (fovaros kornyeke).

sok fugg attol, milyen idotoltest szeretnetek.

varosnezes? Helsinki kb 1nap alatt letudhato, mert nem nagy, viszont indulnak olcso hajojaratok Tallinnba, Stockholmba (hajon lehet aludni).


tavaly meglatogatott a testverem, de komolyan nem tudtam hova elvinni avarosnezes utan, kocsmakon kivul :D +dolgoztam is, ezert messzire sem tudtunk menni.

ami kulonleges lehet szamotokra pl az ejfeli nap eszakon.

2014. dec. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!