Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ha nemzetközi járattal utazok...

Talor kérdése:

Ha nemzetközi járattal utazok (konkrétan Budapestről Gyergyószentmiklósra vonattal), tudok váltani a pályaudvaron kevesebb, mint egy órával indulás előtt menetjegyet és helyjegyet?

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg igen (helyjegyet nyilván csak akkor, ha még nem fogyott el mind). Gyakorlatilag meg attól függ, sorra kerülsz-e (közel sem biztos).
2014. nov. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szóval inkább azt tanácsolod, hogy inkább vegyek online jegyet? Hány nappal vagy héttel előtte tanácsolod? (de olvastam, hogy a jegyet csak a pályaudvaron tudom kinyomtatni nemzetközi járatra)
2014. nov. 26. 08:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom még aktuális-e.

Szerintem pár nappal előtte vedd meg. Mi volt, hogy Pozsonyba mentünk, oda is előtte való nap érdemes, mert aznap reggel nem biztos, hogy sorra kerültünk volna. Itt hely jegyet nem akartunk.

Erdélybe 2-3 héttel korábban megvettük, de akkor csoportosan akartunk helyjegyet foglalni, azért.

2014. dec. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, még aktuális. Köszi a tanácsot, mindenképp megveszem előtte online a jegyet 1,5-2 héttel, hogy nehogy a pályaudvaron ragadjak.
2014. dec. 9. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!