Kezdőoldal » Utazás » Európa » Végül mi az, amit lehet vinni...

Végül mi az, amit lehet vinni Horvátországba és mi az, amit nem?

Figyelt kérdés
Ugye nemrég mindent bemondták, hogy semmilyen élelmiszert nem lehet vinni, de abból valamit visszavontak. Létezik, hogy valakinél kipakoltatnak mindent, valakinél nem? Ez mitől függ?
2008. júl. 18. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Azt nem tudom mitől függ.De különböző határhelyek külnböző szokások.Ezalatt azt értem valamelyik határnálnál nem pakoltatnak simán átenged csak az útlevél kell(.pl. Barcs) Máshol viszont kinyitattják a csomagtartót és belenéznek.( pl. Letenye) De szerintem nem lehet valaki olyan bunkó hogy kipakoltatja akár csak a fele cuccodat. Tejet és tejtermék illetve husokat nem lehet átvinni. Szalámikat és tészta féléket csak úgy ha rajta van a származási hely és az összetevők. Én legalábbis így tudom.
2008. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod!
2008. júl. 26. 16:23
 3/3 anonim válasza:
Júli 20-án vasárnap mentünkHorvátba/Splitbe/. Elég volt a személy igazolvány. A határnál 3 autó volt még elöttem amikor átléptünk, de egyikünket sem állították meg Letenyénél. Mi konzerveket csomagolt szalámit, ásványvizet vittünk, de én is úgy tudom, hogy hús félét és tejterméket nem lehet kivinni. Különben a tej nagyon finom volt kinnt/müa. palackos/
2008. aug. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!