Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik Európa legolcsóbb...

Melyik Európa legolcsóbb országa nyaralás szempontjából?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
Hát szerintem nekünk a legolcsóbb kis hazánk :)
2008. júl. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Szlovákia meglehetősen olcsó és vannak szép helyek. Bulgária és Horvátország kezd egy árban lenni velünk. Én
2008. júl. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tade ***** válasza:
30%
Erdely?
2008. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha egyénileg mész Erdélybe,csak akkor olcsó!!
2008. júl. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg fogsz lepődni, de Albánia :-). Félre lehet tenni az előítéleteket Albániáról (mondjuk az északi része tényleg elég vad vidék), de pl. a Robinson Tours szervez dél-Albániába, Vlorába és Sarandába utakat, ahol az 5 csillagos hotelek is 20 ezer forintba kerülnek. Én most nemrég voltam Sarandában egy hetet, és nagyon élveztem! Nagyon szép környék, legendásan csodálatos a naplementéje, valamint nem utolsósorban közvetlen hajójárattal (ha akarsz) átmehetsz Korfura is, mivel pont szemben van.

Úgyhogy ne tessék félni, csodálatos vidék, és az a része elég kultúrált.

Utolsó megjegyzés, csak ha netán az ilyesmi zavarna (engem nem): mivel az ország 70%-a iszlám vallású, sok étteremben/bárban először a férfit szolgálják ki, csak aztán a nőt, de volt egy hely, ahol a kissé radikálisabb nézőpontú muzulmán pincér küldte a keresztény kollégáját, mert ő nem volt hajlandó... ilyen is van, de ritka.

Mindenesetre bátran ajánlom dél-Albániát!

2008. júl. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát, tuti, hogy nem Magyarország!

Görögországban nagyon olcsón tudsz nyaralni, és gyönyörű. Olcsóbb, mint itthon.

2008. júl. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
18%
Koszovó
2008. júl. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Európa legolcsóbb országa Bulgária, de olcsóbb még nálunk is Portugália.


Akik egy árról beszélnek azok írják meg miben egy ár pl.: HOrvátország és Magyarország. Ha összevetem az élelmiszereket abban tuti nem, mert 1000 Ft-al olcsóbb árak jönnek ki. Másban lehet nem, de az meg kit érdekel nem étteremben eszik az ember naponta :)

2008. szept. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!