Kezdőoldal » Utazás » Európa » Omis szép hely? Oda mennénk....

Omis szép hely? Oda mennénk. És még érdekelne hogy homokos, és ha igen, milyen közel található kavicsos tengerpart?

Figyelt kérdés
Meg létszíves írjatok véleményeket. Például azt hallottam hogy a folyó miatt elég hideg a tenger, meg hogy piszkos stb... Meg éttermeket, látnivalókat...

2012. jún. 24. 17:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szép, főleg fentről! Van ott valami bástya vagy mi (nem emlékszem pontosan, vagy 10 éve voltam), épp nem volt nyitva ottlétünkkor, de a kilátás onnan mesés volt a városra!!!

A folyó a Cetina, ha minden igaz. Na az is izgi! Mikor voltunk, nem túl sok pénzért felvittek valami kis motoros hajóval a folyón. Maga az út szép volt, a hegyek oldalt... viszont a végállomáson semmi érdekfeszítő nem volt, csak egy wc maradt emlékeimben, ami úgy nézett ki, mint valami madárodú. persze azóta biztos ott is változtak a dolgok, és talán van ott mit csinálni. Ja, a folyó ott fent tiszta volt, és alacsony, még bele is mentünk térdig! Lentebbi vízminőséget nem tudom. És a strandjára sem emlékszem már. Ja, a hajó 2-3 fős "legénysége" elég mókás társaság volt, rumot ittak. (Na nem voltak részegek, csak jópofák.)

Összességében nekem szép emlék Omis!

2012. jún. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. jún. 25. 11:14
 3/6 A kérdező kommentje:
de most kiderült, rogoznicába megyünk, omistól 50 km. -re, azért köszi h írtad, van mit megnézni :) és valószínüleg elfogunk menni kirándulni omisba
2012. jún. 26. 09:36
 4/6 anonim ***** válasza:

Na azt a helyet nem ismerem. Akkor viszont valsózínű ti is úgy ejtitek útba Omist, mint mi. Mindenképp megéri.

Jó nyaralást!

2012. jún. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Csak Omistól rogoznica É-Ny írányba van, és alapból abból az írányban jövünk, de sebaj, amiket írtál valószínüleg megnézzük :)
2012. jún. 27. 22:01
 6/6 anonim ***** válasza:

Rogoznica és Omis is gyönyörű hely!

Mi pont a kettő között szoktunk nyaralni, Trogír közelében:

[link]

Ha rám hallgattok, akkor Trogírba nézzetek be, akár többször is.

2012. júl. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!