Kezdőoldal » Utazás » Európa » Angliába utazom és de nem...

Angliába utazom és de nem tudom hogy mi teendő olyankor ha kiviszem a kutyusom de a szállásra nem engedik?

Figyelt kérdés
London az uticél.és az érdekelne leginkább hogyha nem engedik a szállásra akkor van e lehetőség ilyenre hogy kutyapazió?Sajnos nem lenne itthon aki tudna rá vigyázni.egy kis yorkshire terrier-ről lenne szó... előre is köszönöm a normális válaszokat
2012. máj. 10. 08:49
 1/8 Csigolya válasza:
Több is van. Pet hotel-nek hívják az egyik félét.Kérdés,hogy hova mész Londonon belül,mert az sem utolsó,hogy a közelben legyen gondolom.
2012. máj. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm Csigolya a választ...hát pénteken derül ki hogy pontosan melyik városrész ahova menni fogok, viszont azt is szeretném tudni hogy mi kell ahhoz hogy kivihessem magammal...vérvizsgálat szükséges?
2012. máj. 10. 09:09
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem chippeltetni kell a kutyust, meg kiváltani neki az útlevelet, ahol ezt megcsinálják neked, ott az orvos tud további infót adni.Ha már megcsináltattad, akkor nyugodtan hívd fel a dokit, ad tájékoztatást.
2012. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. máj. 10. 09:45
 5/8 anonim ***** válasza:

megkerestem neked.

" Mi kell a kutyának a szállításhoz?

- Michrochip (A veszettség oltás előtti beültetési dátummal!!!!)

- Veszettség oltás három hónapos korban, vagy később. (Kizárólag a chip behelyezése után érvényes.). A veszettség oltás után 21 nap elteltével utazhat a kutya. Hamarabb nem. A három hónapos kornál hamarabb oltott kutyát három hónaposan újra kell oltani, mivel csak ettől a kortól érvényes az oltás.

- EU Passport (Az állatorvos könnyedén kiállítja a szükséges útlevelet. Nem követelmény, de jó, ha az oltási könyvben található oltások át vannak vezetve.)

- Galandféreg és Fonalféreg elleni kezelés nem kevesebb, mint 24, és nem több, mint 120 órával az ÉRKEZÉS előtt. Az egyszerűség kedvéért mi az indulás előtti 24-48 órás időtartamot javasoljuk.

Ennek benne kell lennie az útlevélben az állatorvos aláírásával. FONTOS: a féregtelenítés időpontja tartalmazza a dátumot, és az időt (óra:perc) is!"


Csak egy megjegyzés.

Angliában az állatokkal való foglalkozás igen költséges mulatság.Akár a panziók akár az orvosok.(a kollégám csak egy alapvizsgálatra vitte a kutyáját dokihoz,és 100 fontjába került.és ez még nem is olyan drága.)

2012. máj. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Csigolya válasza:

3#Pontos.

Én is így tudom. Ismerősök macskosszal csinálták végig.

2012. máj. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 11:11 vagyok

Mindenhol azt olvasom,hogy 21 nap után szállítható az állat miután megkapta a megfelelő oltásokat.

2012. máj. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.már beszéltem az állatorvossal ő is megerősitette amit írtatok...
2012. máj. 11. 06:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!