Kezdőoldal » Utazás » Európa » München vagy Prága jobb...

München vagy Prága jobb választás 4-5 napra 9 éves gyerekkel nyaralásra?

Figyelt kérdés
máj. 8. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Attól IS függ, mi érdekli a gyereket, meg melyik nyelvvel juttok elöbbre
máj. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
van esetleg strandolási lehetőség vmelyik helyen?
máj. 8. 11:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

München

[link]


Prága

[link]

máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%
Inkább Prága, látványososabb
máj. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 aHermann ***** válasza:
100%

Szia!


Az elsőnek igaza van, azért azt is jó lenne tudni, hogy a gyereket mi érdekli. A mi gyerekeink kiskoruktól fogva hozzászoktak a múzeumokhoz, kötöttebb programokhoz, így nem okoz gondot, hogy múzeumot is betervezzek.

Persze olyat keresek, ami lekötheti őket.


Nálunk még kisebbek voltak, amikor Prágában voltunk velük, de simán találni nekik tetsző dolgokat. Petrin a Tükörlabirintussal, Óvárosi Városháza, órajáték, séta belvárosban, Makett terepasztal, Vytopna étterem. A Hradzsinban is sétáltunk.


Münchennél a középső gyerekünk 9 éves volt. A Residenz és a Deutsches Museum nem okozott gondot, nagyon élvezték a BMW Weltet. Mondjuk nálunk akkor a főattrakció a Legoland volt, ami 1h Münchentől (tömegközlekedéssel is elérhető).


A kettő közül én lehet, hogy inkább Münchent választanám, és egyik nap elkirándulnánk a Legolandba.

máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 aHermann ***** válasza:
86%

5-ös vagyok.


Nem tudom, mennyire szeretitek Harry Pottert, de most pl. Münchenben nyit újra utazó kiállítás (Európában először Bécsben volt, mi ott láttuk). Nagyon klassz interaktív.


ez +1 érv München mellett

máj. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!