Kezdőoldal » Utazás » Európa » Egy hét alatt be lehet járni...

Egy hét alatt be lehet járni Görögországot?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok képben az ottani lehetőségekkel, távolságokkal. Több híres sziget is vanezt tudom és az lenne a kérdésem, hogy az egész országot egy hét alatt be lehet járni, vagy az nagyon kevés oda? Zakynthos, Korfu, Kréta, Athén? Vagy ezek a valóságban nincsenek egymáshoz azért olyan közel, és bajos egyikről eljutni a másikra?
márc. 25. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bajos.
márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Gyalog? Nem.

Autóval? Úgy se.

márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy het alatt meg egy varost sem lehet bejarni, nemhogy egy orszagot.

Valassz egy regiot, egy szigetet es ott tolts el egy hetet, ne akarj tul sok mindent bezsufolni egy hetbe.

márc. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy képben akkor:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Azért van neted, hogy használd.

márc. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Persze nyilván nem mindegy, hogy mi érdekel és helyileg hová akarsz eljutni, de egy hét még egyetlen nagyobb szigetcsoportra sem elég. És ugye van belőlük több is, meg hát a szárazföldi rész sem kicsi. Ha a felsorolt helyeken csak 1-1 napot akarnál nézelődni, még úgy sem igazán működne.
márc. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen nem lehet. Mi már 2 x 1 hetet, és 1 x 2 hetet voltunk Görögországban, bejártuk az "egész" országot, de még így is jópár helyre nem jutottunk el.
márc. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Attol fugg, te mikent definialod egy orszag bejarasat. Szerintem nem igazan lehet. En eddig egyszer jartam ott, Korfu szigeten, 8 nap autoval. Ennyi ido alatt nagyjabol elmentunk oda, ahova terveztuk, viszont ez csak egy nagyobb kozepes sziget a tobb ezerbol es meg a szarazfoldi reszt nem is emlitettuk.
márc. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme végigrohanni. Elmegy egy csomó pénz az üzemanyagra, kompjegyekre és igazából nem látsz semmit.
márc. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű hogy bejárod,akkor az nem nyaralás.
márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Krétára sem elég!
márc. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!