Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik hónapban éri meg...

Melyik hónapban éri meg jobban nyaralni Horvátországban?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy hotelt, egész nyárra le van foglalva szóval 2 hónap ami szóba jöhet a május és október.

Igazából tapasztalatok is jöhetnek hogy ki mikor volt és mennyire élvezte.



márc. 23. 22:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Májusban mennék inkább. A délebbi részeken akkor már meleg a tenger, és este sokáig világos van.
márc. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi,

Azt elfelejtettem írni, hogy az északi részen van Fiume mellett.

márc. 24. 00:22
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiume környékén se a május, se az október nem strandidő. Már, ha az számít neked. Ha nem a strandolás a cél, akkor bármelyik jó lehet.
márc. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szeptemberben voltunk Splitben (2016), soha nem mennék többet utószezonban, mert nem volt igazán jó idő, fürdeni alig tudtunk.

Viszont legalább a víz nem volt nagyon hideg még, tavasszal szerintem ez sem lett volna elég jó, mert nincs ideje felmelegedni. Ráadásul a gyorsan mélyülő, sziklás részeknél még a nyári hónapokban sem igazán meleg a tenger.

Szóval strandolásra szerintem egyik időpont sem az igazi, kirándulni jó lehet, de annyira meg nem szép és olcsó Horvátország, hogy azért odamenjek...

márc. 24. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeptemberben Iszria. Arak szempontjabol nagyon okes volt es nagyon elveztuk. Szerencsere az idot is okesan fogtuk ki, a tenger pedig egy delutan tunt kisse hidegnek, de ekkor eleg faradtak is voltunk. Nem mondanam azt, hogy ez a legidealisabb honap az biztos, viszont a te majus es oktoberednel jobbnak gondolnam. Viszont ha csak ebbol a kettobol lehet valasztani, en az oktobert valasztanam, mert eddig tobbszor volt kellemes kirandulasom oktoberben, mint majusban.
márc. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi augusztus kozepén voltunk Krk szigetén és olyan hideg volt a víz, hogy nem tudtunk belemenni, ha strandolás a cél, akkor biztos nem mennék májusban és oktoberben sem, de nekunk nyáron sem jott be, inkább más uticélt választanék.
ápr. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!