Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londonban voltál manapság?...

Londonban voltál manapság? Tényleg tele van afrikaiakkal és muszlimokkal?

Figyelt kérdés

Szeretném megtapasztalni az angol kulturát és kicsit nézelődni Londonban de nem azt szeretném hogy odamegyek és mindenki tört angollal beszél amit alig lehet megérteni.


Jó lenne olyan külföldi országot meglátogatni ahol nincs nyelvi akadály és angolul elég jol beszélek szerencsére de feleségem szerint lehet csalódnánk mert vannak olyan városok mint pl Miami, FL ahol sokan nem is beszélik a helyi nyelvet.


márc. 23. 19:26
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
te a Holdon élsz? xd üdv Írből
márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen, de magyarral, lengyellel, litvánnal is ugyanúgy tele van.
márc. 23. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
mondom hogy a Holdon él :D de ennyire? van ott Spar? :D
márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Anglia nem csak Londonból áll, menjél vidékre.
márc. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
74%
Ne aggódj, jó eséllyel te fogsz ott tört angollal beszélni és nem az arabok :) És mindenféle emberrel tele van, világváros és főváros lévén.
márc. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mit ajanlanal ami videk es konnyen megkozelitheto Londonbol?


Az en angolom eleg jo, szoval tudok kommunikalni. Megertem ha valakinek van akcentusa, nekem is van, ettol meg lehet kommunikalni de nemelyiknek olyan kiejtese van hogy egyszeruen nem ertem mit akar mondani. A latin-amerikaiak is ugy dolgoznak gyorsetteremben hogy alig tudnak par szot kinyogni angolul.

márc. 23. 23:00
 7/9 anonim válasza:
80%
Ha az angol kultúra érdekel, akkor ne Londonba menj, hanem Cambridge-be, Oxford-ba, Bath-be, Winchester-be, vagy egyszerűen csak vidékre, felfedezni az ottani kisvárosokat és falvakat.
márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem érted például a kelet-afrikai dialektusokat, az annyit jelent, hogy messze rosszabb az angolod, mint hiszed, lévén nem értesz anyanyelvi angol beszélőket. London multikulturális világváros, természetesen él ott ember minden földrészről, hogy volna ez másképp.
márc. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Manapsag csak a gyurun, viszont tavaly igen. En ahanyszor jartam ott, nem tapasztaltam tobbsegeben afrikai vagy muszlim lakossagot, persze nem is jartam mindenfele es nem is kerdezgettem az embereket, hogy honnan szarmaznak es miben hisznek. A tobbsegeben angol lakossag es kultura viszont szemelyes tapasztalatok alapjan is Londonon kivul jellemzobb, a kisvaros ahol elek peldaul 91 %-ban angol lakossag.
márc. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!