Kezdőoldal » Utazás » Európa » Írnátok nekem jó és rossz...

Írnátok nekem jó és rossz véleményeket egyaránt Londonról, és az ottani életről, munkavállalásról?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én Londonról tudok írni: gyönyörű, jó a stílusa, hatalmas parkjai vannak. Viszont gyakran borult az ég és esik az eső (óceáni éghajlat) és a nyár sem olyan meleg és a tél sem olyan meleg, mint itt. És a közlekedést reggel rémes - hja és meg kell szokni, hogy ami nálunk bal oldal az ott jobb:)
2009. jan. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

nagyon királyság, soha nem akarok innen elköltözni! az emberek rendkívül segítőkészek, mnég akkor is ha esetleg ne tudsz angolul, ott segítenek ahol tudnak. onnantól kezdve hogy londonban élsz ugyanúgy angolnak számítasz mint a beszülöttek, kapsz segélyeket, meg mindent. jó az időjárás nem király, de igazából annira nem is szörnyű. és amúgy most pont magyarországon vagyok rokont látogatni, és megállapítottam hogy minden olyan drága. nem csak az élelmiszerek, de a ruhák... szörnyű! ha esetleg a kiköltözésen gondolkozol nem árt ha egy bizonyos mennyiségű tartalékot viszel. sok embert smerek aki kiköltöztek londonba, és még senki nem mondta hogy csalódott volna, még az e akinek egy hónap után haza kellett mennie, és addig valami nagyoncsöves stúdióban lakott.

sok szerencsét.

2009. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
előző vagyok, annyi rossz hogy ha egyáltalán nem beszéled a nyelvet, akkor teljesen elveszett vagy, és az utóbbi időben nehezebb munkát találni.
2009. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgass, kerdezz: londonimagyarok.hu, iranylondon.hu, hunvagy.hu

Sok erdekes, hasznos van az oldalakon!

2009. jan. 5. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
London:szar idő,még szarabb kaja meg az a kib...ott Mary Poppins
2009. febr. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!