Kezdőoldal » Utazás » Európa » Áttudok autóval menni Magyaror...

Áttudok autóval menni Magyarországról Ukrajnába?

Figyelt kérdés
Csak Kárpátaljára mennék, hegyekbe túristáskodni. Van beutazasi tilalom?
dec. 25. 21:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%

Át tudok menni, turistáskodni.

Roppant visszataszító ötlet, törvényesen nem, és nem kaphatsz vízumot.

dec. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

1-es válaszolóhoz hasonló megmondóJánosok inkább ne írjanak.

#1 Először is , Ukrajnába nem kell vízum magyar állampolgárnak.

#2 Konzuli szolgálat ( Hivatalos oldal! Ismétlem hivatalos! ) szerint belehet utazni. Csak nem ajánlott.

#3.Miért is lenne visszataszító? Nem a katasztrófa turistaskoni megyek!

dec. 25. 21:25
 3/17 anonim ***** válasza:
10%
Kérdező, ha ilyen jól tudod miért kérdezted? Az 1-es amúgy tényleg hüly@.
dec. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
3#as. Azért mert ez a hivatalos, elméleti állásfoglalás. Gyakorlatban simán kinézem , hogy bármi ok nélkül is visszafordíthatnak a határon. Főleg ha nem is rokonokhoz megyek. Ez érdekelne inkább ,hogy mennyire jellemző mostanában ha minden okiratom rendbe, mégis visszafordítnak. Tapasztalatok?
dec. 25. 21:51
 5/17 anonim ***** válasza:
34%
Ott van mellette egy köpésre Szlovákia. Miért nem oda mész a hegyekbe?
dec. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Átucc mönni.
dec. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Mert engem Kárpátalja érdekel, nem Szlovákia. Ott már voltam. Kíváncsi vagyok milyenek a falvak, városok emberek tájak ott
dec. 25. 22:24
 8/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem értem ezt a sok negatív embert, miért baj az ha valaki épp oda menne. Értem én, hogy háború van, de ettől még lehet menni, ez nem gusztustalan bunkó dolog vagy valami. Sőt ha valami, akkor a turista pénzt visz az országba aki éppen a szabadságáért küzd. A kieső turizmust egy picit pótolja. Szóval nem teljesen értem mi is ezzel a baj pontosan.


Egyébként a kérdésre válaszolva: Igen, át tudsz menni kocsival, azt nézd meg, hogy a kovsid megfelel-e azoknak a feltételeknek amelyekkel Ukrajnában lehet menni. Elméletben meg kéne lennie, de azért szerintem nézd meg, biztos ami biztos.

dec. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%
Nem vagyok benne biztos, h átengednek a határon. Áruszállítás megy és akinek dolga van ott, azt engedik, de sztem turistákat nem engednek. Ismerősöm régen járt ki, pont a múltkor kérdeztem, h mizu odaát, de azt mondta nem tudja, nem jár át, mióta helyzet van.
dec. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
28%

Te az az elmebeteg vagy, aki folyton kiírja az idióta kérdéseit, ilyen lepratelepeken való nyaralásokról?


Komolyan!


Kényszerbeteg vagy, vagy pedig az oldal fizet, hogy pörögjön a reklám?

dec. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!