Kezdőoldal » Utazás » Európa » Valóban lehet 30 ezer euróért...

Valóban lehet 30 ezer euróért lakást venni olaszországban?

Figyelt kérdés
Ezt nem nagyon akarom elhinni, mivel az csak 12 millió ft körül van. Ezt a hirdetést néztem, vannak még költségek, vagy nem ez az ára amit néztem? Igaz nem nagy lakás, meg egy 41 ezres kisváros szélén van. De elképzelhető hogy tényleg ennyi lenne? immobiliare.it. Monolocale buono stato, piano terra, Centro, Macerata - € 30.000 · 50 m² [link]

2023. szept. 7. 03:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10

Nekem is van egy lakásom Calabriában. Sok buktató van egy ilyen projektben ezért nem érdemes érzelmi alapon beleugrani. Nekem is pl műemlékvédelem van az épületen egy ablakcseréhez is egy csomó engedély kellett meg volt vagy fél év a folyamat mire le lett papírozva. Mondjuk én ezt tudtam amikor megvettem szóval nem ért meglepetés de sokan nincsenek tisztában ezekkel a dolgokkal.

2023. szept. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 winR ***** válasza:
2023. szept. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
61%

Itt egy cikk a témáról:

[link]

2023. okt. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!