Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lenne e olyan ember közületek...

Lenne e olyan ember közületek aki szívesen kiköltözne Bécsbe.velem..?

Figyelt kérdés

arra gondoltam hogy ha lenne más is olyan helyzetben mint én hogy kiszeretne menni de nincs se ismerős,se semmi más kapcsolata hogy boldoguli tudna teljesen egyedül kint

És ha tényleg komolyan gondolja ezt valaki és elkelne neki egy partner akkor nyugodtan írjon nekem

Negatív válaszokat nem kérek köszönöm!



2023. jún. 28. 16:14
 1/10 BeefEater ***** válasza:
97%

Tegyük fel, hogy nem tudok egyedül kiköltözni, de szeretnék. Tehát te azt javaslod, hogy akkor próbáljam meg veled, és akkor már ketten vagyunk rá képtelenek?


(Csak elméletben kérdezem, nem beszélek osztr...németül)

2023. jún. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Persze, mindenképp szeretnék magam mellé valakit aki egyedül képtelen lenne erre.
2023. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát nem egészen erre számítottam,de ha ilyen felfogása van valakinek akkor nem értem minek ír bármit is.egyébként meg olyan válaszoljon aki ezt tényleg komolyan gondolja és ezt már leírtam!
2023. jún. 28. 17:18
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Én komolyan gondolom a kiköltözést, de nem veled. Így nem. Ki vagy, mi vagy, van-e nyelvtudásod, szakmád, autód, tapasztalatod. Te egy random emberrel elindulnál külföldre akiről csak annyit tudsz, hogy képtelen erre egyedül?
2023. jún. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

4 hónap múlva terveztem a kiköltözést,addig még lehet ismerkedni valamilyen szinten szerintem

De én megértelek téged,szóval nem foglak ilyen dologra kényszeríteni.

2023. jún. 28. 17:40
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem tervezes, ez almodozgatas. Amugy meg kinti munka sem kikoltozest jelentene, hanem kint lakast atmenetileg. Masok budapesti lakas arat elik fel, tobbmilliot akkor, ha meg csak berlesrol beszelunk, de csak ugy belefognak.
2023. jún. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
En mar itt vagyok batyja, varlak szeretettel a 11. kerben. Majd azt mondjuk hogy egyutt jottunk
2023. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
korod? f/l?
2023. jún. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

17L

Egyépként ez nem álmodozás,de amúgy lehet annak is venni.csak mások lehet álmodoznak róla és nem tesznek semmit.

De én minden erőmet bele teszem hogy legyen ebből az egészből valami,dolgozok is hogy meglegyenek azok a bizonyos körülmények ha véletlenül nem jönne össze valami

Csak gondoltam ha nem egyedül mennék talán valamivel jobb vagy esetleg könnyebb lenne

Német nyelvvel sem lenne gond.

2023. jún. 28. 20:15
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Helyedben első körben szezon mrelóra mennék.Azt lényegesen olcsóbban megússza az ember aztán már ha kint vagy van némi tered.
2023. jún. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!