Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi kell ahhoz hogy Tenerifére...

Mi kell ahhoz hogy Tenerifére költözhessek?

Figyelt kérdés
Voltam ott nyaralni és hasonló vagy még olcsóbb árak vannak mint Magyarországon, viszont fűteni se kell szóval elég csábító de nem tudom mi kell hozzá hogy oda tudjak költözni. Van valakinek tapasztalata?

2022. aug. 13. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Egy lakás,meg bőröndök.
2022. aug. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Rengeteg pénz.
2022. aug. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Munka ott kb nincs. Szóval valami távmunka kezdetnek. Ha az megvan akkor ki kell váltani a NIE számot,amit Tenerifén nem nagyon adnak már szóval előtte pár hétig csövelned kell a méjnlenden hogy megkapd. Aztán irány Tenerife. Ha külföldiként akarsz lakást bérelni akkor elég megszokott dolog hogy 6-8 hónap kauciót kérnek. Szóval nem árt egy kis alaptőke.
2022. aug. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
12%

Ha csupán ennyi az igényed, hogy ne kelljen fűteni, akkor irány Afrika.

Egyetlen szépséghibája van, hogy néha megkergetnek az oroszlánok...

2022. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
97%
Off, de kíváncs leszek, mennyire helyeződik majd át a kivándorlás az EU déli országaiba emiatt a gázcirkusz miatt.
2022. aug. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

5

Digitális nomádok körében edfig is a legnépszerűbb célpontok voltak, de akinek családja van meg helyhez meg nem tud távmunkában dolgozni az nem fog kicuccolni egy istenhátamögötti spanyol/portugál faluba.

2022. aug. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
6: tudom, akik mobilak, azok közül sokan ott vannak már most is, de szerintem NY-Európa kevésbé lesz népszerű mostanság azok körében, akik most indulnának meg.
2022. aug. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
96%

7

De a legtöbben még mindig a munkalehetőség miatt mennek a déli országokban meg a legnagyobb a munkanélküliség. Soanyolországban, Olaszországban a 30 alatti embereknek majdem a fele munkanélküli.

2022. aug. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%
8: turizmus-vendéglátásban is? A legtöbb külföldre induló magyar most is abban helyezkedik el.
2022. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
96%

9

Turizmusban-vendéglátásban általában nincs teljes munkaidős foglalkoztatás és a fizetések alacsonyak. Európaiak ritkán vállalják el azokat a munkákat.

2022. aug. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!