Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániában a magyar határhoz...

Csepregi21 kérdése:

Romániában a magyar határhoz közel hova érdemes menni édességért?

Figyelt kérdés
Sarkad vagy Gyula felől.Gondolok olyanokra hogy gumicukor,pillecukor , dobozos aprósüti ,csokoládé.

#édesség #Románia #piac #Határhoz közel
2022. márc. 16. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nagyszalontán és Aradon próbálkoznék. Mondjuk csokiból nem tudom mit tudnak a románok felmutatni, én azt inkább Svájcból hoznék.
2022. márc. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam én is térképet nézegetve hogy ez a 2 város jöhet szóba ,de igazából valami pontos helyre lennék kíváncsi, úgy mint Szabadkán a Buvljak . Az meg hogy a svájci csoki finom, nem biztos hogy a románba nincs finom és olcsó édesség.
2022. márc. 16. 13:21
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Akkor már inkább ukránt keress. Most lehet akciós.
2022. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi Nagyváradra és Aradra járunk kávézni,sütizni,étterembe, ha olyan alkalom van a családdal.

Nagyvárad azért szimpibb mert ott rengeteg magyar van még, Aradon kicsit megkoptak a magyar helyek.

2022. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 NTBS ***** válasza:
Nagyvárad, Arad.
2022. márc. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az infókat de még mindig csak nagyvonalakban kaptam infót, semmi pontosat nem tudok még mindig sajnos.
2022. márc. 17. 10:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!