Kezdőoldal » Utazás » Európa » Miért lett olyan nagy szám...

Miért lett olyan nagy szám Hollandia? Tényleg olyan jó ott élni?

Figyelt kérdés

Mindenki majdnem oda ment vagy oda akar menni a környezetemben....

Nem tudom, de engem valahogy nem köt le. Szépek azok a cuki kis házak meg csónakok, de én hamar megunnám.


Persze tudom sokan azért mennek oda,mert hogy milyen liberális ország.


Érdekelne, hogy tényleg ennyire jó ott az élet mint ahogy reklámozzák? Tapasztalatok?


2021. dec. 13. 21:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Ez szubjektív, a környezetedtől függ. Ha diákok, akkor részben Brexit, részben a relatív olcsóság és jó ár-érték arány (= nem olyan horror, mint Dánia). Meglepően sok világszínvonalú, de nem világhíres egyetemük van, és a holland diplomának van egy megbecsültsége Európa-szerte, főleg a hozzáértő körökben.


A szélsőséges liberális élet meg egy mém, a hétköznapi életben kifejezetten mufurcok és beszólnak egy hangosabb buliért is. Persze azt nem diszkriminatívan teszik, leszarják, ha közben füvezel és transz barátod van.

2021. dec. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hollandia mondjuk nem éppen cuki kis házak, csónakok, meg szélmalmok gyűjtőhelye, hanem Európa egyik legfontosabb logisztikai, ipari meg kutatás-fejlesztési központja. Elég magas életszínvonalon lehet élni, kevés, a középosztály számára jobb ország van a kontinensen.
2021. dec. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Nekem jobban bejött mint pl Németország.
2021. dec. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hamar megunnád Hollandiát? Rengeteg múzeum, sportközpont, étterem, kert, park és még sorolhatnám. Én pont azért szeretem, mert rengeteg mindent lehet csinálni.
2021. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jó de ezt Budapesten is megtalálom mind...
2021. dec. 15. 19:25
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

5

Jó de budapest egy putri.

2021. dec. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezen logika alapján ha Budapestet nem tartod unalmasnak, akkor Hollandiát se. :)
2021. dec. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

6:

Budapestet putrinak tartod, akkor érdekelne Németország nagyrészére milyen jelzőt használsz.

2021. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező:

Brexit miatt lett népszerű, mivel Hollandiában elég jól beszélnek angolul. Addig míg Dániában az elején jó formán csak farmi kisegítős melókat kapsz (sokszor pocsék fizetésért), addig Hollandiában jóval több közvetítő visz ki raktári, csomagolói, stbre melóra. Ezért lett népszerű annyira Hollandia az utóbbi években.

2021. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, tényleg olyan jó
2021. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!